لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت‌های مردمی در دومین کنگره ملی شهدا

سردار حمید دامغانی فرمانده سپاه قدس گیلان

به گزارش ایکنا از گیلان، سردار حمید دامغانی، فرمانده سپاه قدس گیلان امروز، دوم آبان‌ماه در نشست هماهنگی برگزاری دومین کنگره شهدای گیلان با اشاره به اهمیت مردمی برگزار شدن دومین کنگره شهدای گیلان و ایجاد وحدت در استان، اظهار کرد: برپایی نمایشگاه‌های محتوایی، بازخوانی عملیات و رزمایش‌ها و بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی در کیفیت بخشی و ماندگاری اجلاسیه‌های شهرستانی کنگره ملی شهدای گیلان تأثیرگذار است.

وی با تأکید بر اینکه اجرای برنامه‌ها باید با برنامه ریزی و اثرگذار باشد، افزود: برپایی نمایشگاه آثار رسانه‌ای و مکتوب یکی دیگر از عوامل اثرگذار در دومین کنگره شهدای گیلان است؛ با همراهی دستگاه‌ها و استفاده از ظرفیت اقشار مختلف مردم و محلات، می‌توانیم اثربخشی کنگره شهدا را افزایش دهیم.

سردار دامغانی با تأکید بر اینکه کنگره ملی شهدا باید به دور از جهت‌گیری سیاسی باشد، گفت: برای تقویت انسجام و وحدت رویه در برگزاری دومین کنگره ملی شهدا در استان، استفاده حداکثری از ظرفیت‌های مردمی نقش بسزایی دارد.

فرمانده سپاه قدس گیلان از تنظیم و ارائه برنامه‌های اجرایی کمیته‌ها و نیز ارسال آن‌ها به دبیرخانه کنگره ملی شهدا گیلان برای هرچه بهتر برگزار شدن دومین کنگره ملی شهدای در استان خبر داد.

گفتنی است؛ دومین کنگره‌ ملی سرداران، فرماندهان و هشت‌هزار شهید استان گیلان، سیزدهم و چهاردهم اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ در رشت برگزار می‌شود.

انتهای پیام

The post لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت‌های مردمی در دومین کنگره ملی شهدا Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment