پیشرفت ۴۶ درصدی فاز اول پروژه باغ‌موزه دفاع مقدس خوزستان

پزدغنف

به گزارش ایکنا ازخوزستان، نشست قرارگاه سازندگی باغ‌موزه دفاع مقدس خوزستان امروز سه‌شنبه دوم آبان به ریاست علی‌اکبر‌ حسینی‌محراب، استاندار خوزستان در پارک شهروند اهواز برگزار شد.

استاندار خوزستان در پایان این نشست با اشاره به اینکه باغ‌موزه دفاع مقدس می‌تواند ارزش‌های دوران جنگ تحمیلی را به نسل‌های جدید منتقل کند گفت: این پروژه حدود ۸ سال است که شروع شده و متاسفانه با تاخیر زیادی اجرا شده است.

وی افزود: فاز اول این پروژه ۴۶ درصد پیشرفت داشته است و در نشست امروز اقدامات صورت گرفته و همچنین کارهای باقیمانده مورد ارزیابی قرار گرفت.

حسینی‌محراب اظهار کرد: در سال مالی فعلی بودجه عمرانی هنوز به مرحله تخصیص نرسیده است و امیدواریم این مهم در ماه جاری صورت گیرد تا با تقسیم‌کاری که در مورد باغ‌موزه دفاع مقدس انجام شده اجرای این پروژه با شتاب بیشتری پیش رود.

استاندار خوزستان خاطرنشان کرد: باغ‌موزه دفاع مقدس یک کار بدیع، نو و ارزشمند در سطح کشور است که با ساخت آن مکان بسیار مناسبی برای خانواده‌ها، مسافران، کاروان‌های راهیان نور، دانش آموزان، دانشجویان و همه اقشار خواهد شد.

حسینی‌محراب ادامه داد: باغ‌موزه دفاع مقدس امتداد خط امام (ره)، شهدا، جانبازان، آزادگان و رزمندگان است و برای احداث آن لازم است از صمیم قلب کار و تلاش کنیم.

وی با تاکید بر اینکه معاونت عمرانی استانداری در اجرای این پروژه حمایت و مشارکت جدی داشته باشد گفت: برای تامین بودجه ساخت این پروژه از روش‌های متنوع تامین مالی می‌توان استفاده کرد از جمله مولدسازی از ظرفیت‌هایی است که این قابلیت را دارد که در تامین بخشی از بودجه این پروژه راهگشا باشد.

یادآور می‌شود، پیش از برگزاری این نشست از روند اجرایی ساخت باغ‌موزه دفاع مقدس بازدید میدانی انجام شد.

انتهای پیام

The post پیشرفت ۴۶ درصدی فاز اول پروژه باغ‌موزه دفاع مقدس خوزستان Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment