ابهت رژیم صهیونیستی با عملیات طوفان الاقصی فرو ریخت

سردار پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه

به گزارش ایکنا از چهارمحال‌وبختیاری و به نقل از روابط عمومی سپاه استان، سردار محمد پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز دوم آبان‌ماه در آیین تکریم و معارفه فرمانده تیپ 44 قمربنی هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری با اشاره به کارنامه درخشان این یگان در دوران دفاع مقدس و مأموریت‌های تأمین امنیت پایدار در مرزهای شمال‌غرب، جنوب غرب و جنوب شرق، با اشاره به تحولات اخیر فلسطین، اظهار کرد: دوران تنظیم نظم جهانی توسط یکی دو قدرت یا با اراده آمریکایی‌ها به پایان آمده و بازیگران دیگری در منطقه و جهان نقش ایفا می‌کنند.

وی با اشاره به دستاوردهای عملیات طوفان الاقصی در غزه، ادامه داد: ابهت و هیمنه رژیم صهیونیستی با عملیات نیروهای مقاومت فلسطینی کاملاً فروریخت.

سردار پاکپور در ادامه با یادآوری رشادت و ایثارگری‌های رزمندگان استان در طول دفاع مقدس، گفت: تیپ 44 قمربنی هاشم(ع) منشأ بسیاری از پیروزی‌ها و ایثارگریگها برای نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است.

در این مراسم، با تکریم خدمات سردار حمید محمدی در مسئولیت فرماندهی تیپ 44 قمربنی هاشم(ع)، سردار حجت‌‌الله صالح‌نژاد به عنوان فرمانده جدید این یگان معرفی شد.

تکریم و معارفه

انتهای پیام

The post ابهت رژیم صهیونیستی با عملیات طوفان الاقصی فرو ریخت Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment