پیام تسلیت مرکز اسناد دفاع مقدس در پی درگذشت سردار معینی

به گزارش ایکنا به نقل از مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس، سردار سرتیپ دوم پاسدار حاج مهدی معینی از پایه‌گذاران قرارگاه صابرین و فرمانده یگان ویژه صابرین، بعد از چند سال تحمل بیماری و عمل‌های ناشی از عوارض جنگ دفاع مقدس به یاران شهیدش پیوست.

به همین مناسبت، مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس در پیامی درگذشت سردار سرتیپ دوم پاسدار مهدی معینی را تسلیت گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

عروج سردار پرافتخار، پیشکسوتِ دفاع مقدس و چهره نام‌آشنای صحنه‌های پاسداری از انقلاب اسلامی، سردار مهدی معینی موجب تأثر و تألم خاطر همگان گردید.

فرماندهی «یگان ویژه صابرین» معاونت اجرایی سازمان بسیج مستضعفین و ریاست دانشکده شهید مطهری بسیج ازجمله فعالیت‌های سردار حاج مهدی معینی بود و همچنین وی از همسنگران شهیدان کاظمی و شوشتری بود و در سال‌های گذشته فرماندهی سپاه استان آذربایجان غربی را نیز بر عهده داشت.

 مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس فقدان این سردار پرتلاش را به خانواده، هم‌رزمان، دوستان و یارانش تسلیت و تعزیت عرض کرده و علو درجات آن مرحوم را از خداوند تبارک‌وتعالی مسئلت دارد.

بنا به این گزارش، مراسم خاکسپاری پیکر آن مرحوم صبح امروز، سه‌شنبه ۲ آبان ماه، در قطعه صالحین بهشت زهرا سلام‌الله علیها برگزار شد و مراسم بزرگداشت ایشان چهارشنبه ۳ آبان، از ساعت ۹ تا ۱۱ صبح در مسجد امام حسن مجتبی علیه‌السلام شهرک فجر نیروی زمینی سپاه برگزار می‌شود.

انتهای پیام

The post پیام تسلیت مرکز اسناد دفاع مقدس در پی درگذشت سردار معینی Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment