۳۸ گروه جهادی دانشجویی در کرمان فعالیت می‌کنند

سیدهادی طباطبایی فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی کرمانبه گزارش ايکنا از کرمان، سیدهادی طباطبایی، مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان امروز، دوم آبان‌ماه در آیین اختتامیه دومین عهد خدمت تابستان دانشجویی که در تالار وحدت دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار شد، با اشاره به فعالیت ۳۸ گروه جهادی دانشجویی در استان، گفت: این گروه‌ها به مدت سه هزار و ۶۵۰ نفر روز در نقاط مختلف استان خدمت کردند.

وی با بیان اینکه گروه‌های جهادی دانشجویی در مجموع به ۲۰ هزار نفر خدمات مختلف آموزشی، علمی، فرهنگی، هنری، مشاوره، بهداشت و درمان و عمرانی ارائه دادند، افزود: ارائه خدمت توسط نخبگان، فرهیختگان و براساس شناسایی دقیق نیازها و محرومیت‌های مناطق خدمت، از تفاوت‌های گروه‌های جهادی دانشجویی با سایر اقشار است.

حسین اکبری‌فرد، رئیس دانشگاه شهید باهنر کرمان نیز در این مراسم با بیان اینکه در مناطق محروم ظرفیت‌های بسیار خوبی وجود دارد، اظهار کرد: دانشگاه باید ثمرات مفیدی برای جامعه داشته باشد و جامعه‌ای سعادتمند است که سرمایه انسانی آن، به دنبال کسب دانش باشند تا به توسعه کشور کمک کنند.

اکبری‌فرد با اشاره به عضویت ایران در سازمان‌های مختلف بین‌المللی، گفت: عضویت جمهوری اسلامی ایران در مجامع مختلف از جمله سازمان‌های همکاری شانگ‌های، بریکس و… به دلیل تلاش‌هایی است که در عرصه علم و دانش صورت گرفته است.

انتهای پیام

The post ۳۸ گروه جهادی دانشجویی در کرمان فعالیت می‌کنند Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment