برپایی همایش «من هم فلسطینی هستم» در جامعة الزهرا(س)

ارسال/ برپایی همایش «من هم فلسطینی هستم» در جامعة الزهرا(س)به گزارش ایکنا، تشکل طلاب و اساتید زبان‌دان جامعةالزهرا (س) با همکاری و مشارکت معاونت‌های آموزش، پژوهش، تبلیغ و امور فرهنگی، دفتر امور بین‌‌الملل و کمیته بصیرت‌افزایی، همایش «من هم فلسطینی هستم» را برگزار می‌کند.

این همایش روز سه‌شنبه ۱۶ آبان ساعت ۱۱ تا ۱۲ در تالار بیداری اسلامی جامعة الزهرا(س) برگزار خواهد شد و مهلت ارسال آثار به این همایش تا روز یکشنبه ۱۴ آبان در نظر گرفته شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در قالب یادداشت (یک صفحه‌ای)، پوستر، موشن‌گرافی، فوتوکلیپ، کلیپ (۶۰ ثانیه‌ای) و دلنوشته به شناسه کاربری @i_am_palestinian_too ارسال کنند.

محورهای این همایش شامل اجماع جهانی و مسئله فلسطین، انسانیت و مسئله فلسطین، ادیان ابراهیمی و مسئله فلسطین، کنوانسیون حقوق کودک و کودکان غزه، کنوانسیون حقوق زنان و زنان غزه، نسل‌‌کشی و پاکسازی نژادی در غزه، مقاومت و آینده فلسطین، نقش زنان و کودکان غزه در فرهنگ‌سازی مقاومت، سازمان‌های بین‌المللی و مسئله فلسطین، نقش الگوگیری از امام حسین(ع) در مقاومت فلسطین، نقش مردم در حمایت از مظلومان غزه و امت اسلامی و آرمان فلسطین هستند.

انتهای پیام

The post برپایی همایش «من هم فلسطینی هستم» در جامعة الزهرا(س) Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment