طوفان الاقصی؛ نقطه عطفی در تاریخ نبرد مقاومت

حجت الاسلام حسین ابراهیمی، امام جمعه زرندیه

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی سپاه زرندیه، حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی، امام جمعه زرندیه، امروز، 13 آبان، در راهپیمایی 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، با اشاره به وقایع اخیر فلسطین اشغالی و جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیسیتی، بیان کرد: عملیات طوفان الاقصی ضربه‌ای جبران‌ناپذیر بر پیکره رژیم شیطانی صهیونیستی وارد کرد و نقطه عطفی در تاریخ نبرد مقاومت در برابر اشغالگران صهیونیست محسوب می‌شود.

امام جمعه زرندیه با اشاره به طراحی غافلگیرانه و پیچیده این عملیات توسط رزمندگان فلسطینی تصریح کرد: این عملیات از یک‌سو نشان دهنده سطح بالای قدرت اطلاعاتی، نظامی مقاومت و از سوی دیگر شکست اطلاعاتی، نظامی و آشکار شدن ضعف رژیم صهیونیستی و شکست هیمنه پوشالیشان است.

وی وحشی‌گری و به خاک و خون کشیدن کودکان و زنان فلسطینی در غزه را تلاش اسرائیل برای کسب آبرو در جامعه بین‌الملل دانست و افزود: آمریکا و حامیان غربی‌اش در تمامی جنایات شریک بوده و تمام تلاش خود را می کنند تا توسط امپراطوری رسانه‌ای خود با فریب افکار عمومی جای جلاد و مقتول را عوض کنند.

ابراهیمی با تاکید بر قطعی بودن شکست رژیم صهیونیستی و پیروزی بزرگ و افتخارآمیز مقاومت اسلامی اظهارکرد: اسرائیل به دنبال آن است تا با جنگ روانی و دروغ‌پردازی ضمن فرافکنی جنایت‌های خود، مقاومت را به خشونت علیه زنان و کودکان متهم می‌کند.

انتهای پیام

The post طوفان الاقصی؛ نقطه عطفی در تاریخ نبرد مقاومت Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment