اهدای ۱۵ سری جهیزیه به نوعروسان چمستانی

فریبرز نیکوکار، رئیس کمیته امداد امام(ره) چمستان به گزارش ایکنا از مازندران، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد امداد امام(ره) مازندران، فریبرز نیکوکار، رئیس کمیته امداد امام(ره) چمستان، گفت: در هفت ماه اول سال جاری ۱۵ سری جهیزیه و ۲ سری کمک هزینه ازدواج داماد بـه ارزش تقریبی ۶۰۰ میلیون تومان به نوعروسان و پسران تازه‌داماد بخش چمستان اهدا شد.

وی افزود: در بسته‌های جهیزیه ۵ قلم کالای اساسی شامل یخچال، اجاق گاز، جاروبرقی، تلویزیون و ماشین لباسشویی وجود دارد که از محل اعتبار امدادی و مساعدت‌های نوع‌دوستانه خیران گرانقدر تأمین شده است.

نیکوکار تصریح کرد: این نهاد با اهدای جهیزیه به عروسان و برگزاری کلاس‌های آموزشی و مشاوره‌ای قبل از ازدواج، اقدام فرهنگی مؤثر در راستای ترویج و حمایت از سنت حسنه ازدواج برداشته است.

رئیس کمیته امداد امام(ره) چمستان با بیان اینکه این بسته‌های جهیزیه حمایتی به بانوان مطلقه که ازدواج مجدد دارند، نیز تعلق می‌گیرد، خاطرنشان کرد: هزار و ۷۱۵ نفر در بخش چمستان تحت حمایت هستند و با توجه به نیازهای روزافزون مددجویان تحت حمایت شماره کارت ۶۷۴۲۵۰۱۹۹۹۷۹۶۰۳۷ مربوط به این اداره هم‌چنان منتظر مساعدت‌های خیرین نیک‌اندیش است.

انتهای پیام

The post اهدای ۱۵ سری جهیزیه به نوعروسان چمستانی Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment