استکبار با کشورهای اسلامی دشمنی دیرینه دارد

حجت‌الاسلام اصغر جلالی، امام جمعه چهاربرجبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام اصغر جلالی، امام جمعه چهاربرج، امروز 14 آبان در نشست «جهاد تبیین و جامعه دانش‌آموزی» که به مناسبت هفته بسیج  دانش‌آموزی در این شهرستان برگزار شد، از حضور اقشار مختلف مردم به ویژه نوجوانان و جوانان در راهپیمایی سیزدهم آبان قدردانی کرد و گفت: دشمن در تلاش بود بین نسل جدید و نسلی که انقلاب را به پیروزی رساند، شکاف ایجاد کند اما امروزه شاهد هستیم به اهداف شوم خود دست نیافته است.

وی ضمن ابراز خشنودی از برپایی باشکوه مراسم گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان در چهاربرج، گفت: دشمن هیچگاه دست از دشمنی برنداشته است و همواره به دشمنی خود با ما ادامه می‌دهد و ثابت شده است نه‌تنها با ایران بلکه با همه کشورهای اسلامی سرناسازگاری دارد.

حجت‌الاسلام جلالی ضمن تاکید بر اینکه لحظه‌ای نباید از حیله، دسیسه و نیرنگ استکبار جهانی غفلت کنیم، افزود: چه در جنگ و چه در صلح، این ساده‌انگاری است که تصور کنیم جهان‌خواران به‌ویژه آمریکا از ما و اسلام دست برداشته است.

امام جمعه چهاربرج با بیان اینکه در نهاد و سرشت آمریکا، به وضوح نشانه‌های کینه و دشمنی با اسلام و ملت‌های مسلمان دیده می‌شود، به طوری‌که این موضوع را در طول تاریخ مشاهده کرده‌ایم و آثار دشمنی آن را هم دیده‌ایم. .

وی لازمه ایستادگی مقابل دشمنان نظام و انقلاب را تقویت ایمان و باورها همچنین تقویت کشور در همه ابعاد اعم از نظامی، اقتصادی و علمی دانست و اضافه کرد: زمانی خواهیم توانست دشمنان خود را به زانو درآوریم که از هر نظر قوی شویم که قوی شدن ایران اسلامی مطالبه رهبر معظم انقلاب نیز می‌باشد پس باید به این مهم به صورت جدی‌تر پرداخته شود.

امام‌ جمعه چهاربرج مبارزه با نقشه‌های استکبار جهانی را مصداق بارز مجاهدت دانست و گفت: باید ضمن کسب بصیرت و معرفت نسبت به شناخت دشمن و نقشه‌های آن اهتمام کنیم، سپس با برنامه‌ریزی مناسب برای مبارزه با توطئه دشمنان گام برداریم.

انتهای پیام

The post استکبار با کشورهای اسلامی دشمنی دیرینه دارد Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment