کسب رتبه سوم کمیته امداد مازندران در حوزه اشتغال و خودکفایی

میثم معافی، مدیرکل کمیته امداد امام(ره) مازندرانبه گزارش ایکنا مازندران، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد امام(ره) مازندران، میثم معافی، مدیر کل کمیته امداد امام(ره) مازندران، گفت: این مجموعه رتبه سوم در حوزه اشتغال زایی و خودکفایی برای نیازمندان را در بین ۳۱ استان کشور کسب کرده است.

وی افزود: در ارزیابی عملکرد کمی، کیفی و رتبه بندی استان ها بر مبنای داده های ثبت شده در سامانه‌های «حیات و سها» حوزه اشتغال و خودکفایی استان مازندران، رتبه سوم را در بین ادارات کل کمیته امداد کشور در سال ۱۴۰۱، در ۶ شاخص ارزیابی شده به دست آورده است.

معافی تصریح کرد: شاخص های ارزیابی شده در زمینه های آموزش های مهارتی، ایجاد فرصت شغلی، جذب اعتبارات، زنجیره های ارزش، تعامل با اشخاص و فرهیختگان و پیگیری تفاهم نامه ها، فعالیت رسانه ای و موارد دیگر بوده است.

مدیر کل کمیته امداد مازندران با اشاره به اینکه این نهاد امسال بیش از ۱۴ هزار و ۷۹۰ فرصت شغلی را هدف گذاری کرده است، خاطرنشان کرد: در ۷ ماهه نخست امسال بیش از ۴۰۱۷ فرصت شغلی برای نیازمندان و مددجویان در این استان ایجاد شده است که برای ایجاد این فرصت های شغلی بیشتر از ۳۲۹ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.

وی با تقدیر و تشکر از یاوران اشتغال، استاندار مازندران، معاون اقتصادی و مدیرکل سرمایه گذاری استانداری، مدیران عامل بانک‌ها، پارک علم و فن آوری، دانشگاه ها و همه سازمان هایی که در توانمند سازی محرومان یاری رسان کمیته امداد هستند، افزود: امیدواریم امسال نیز بیش از سال گذشته با عنایات خداوند متعال و همیاری و همراهی دستگاه های مرتبط گامی موثر و برگ زرینی در خدمت به ولی نعمتانمان رقم بخورد.

انتهای پیام

The post کسب رتبه سوم کمیته امداد مازندران در حوزه اشتغال و خودکفایی Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment