راهپیمایی 13 آبان بیانگر درک عمیق نسل جدید است

به گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام ناصر آقایی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی، امروز، 14 آبان در نشست بصیرتی با دانش‌آموزان، ضمن اشاره به برنامه‌های بزرگداشت هفته بسیج دانش‌آموزی، از حضور پرشور، گسترده و حماسی مردم انقلابی و همیشه در صحنه به خصوص جوانان دانشجو و دانش‌آموزان فهیم استان در راهپیمایی سیزدهم آبان تقدیر و تشکر کرد.

وی ضمن ابراز خشنودی از برگزاری باشکوه راهپیمایی روز گذشته، گفت: در برهه‌ای شگرف از تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی، مردم غیور و ولایتمدار آذربایجان غربی همگام و همراه با ملت بزرگ ایران بار دیگر با حضور پرشور و حماسی خود شگفتی دیگری خلق کردند.

حجت‌الاسلام آقایی ضمن بیان اینکه دنیا مبهوت پایداری، استواری،  بصیرت و هوشمندی ملت بزرگ ایران است، ادامه داد: مردم استان به خصوص جوانان و نوجوانان دهه هشتادی و دهه نودی به مقتدای خود ولی‌امر مسلمین لبیک گفتند و حضور آگاهانه، پرشور و باشکوهی نه‌تنها در راهپیمایی 13 آبان بلکه در همه مناسبت‌های مرتبط به منصه ظهور رساندند.

وی ادامه داد: این حضور باشکوه ملت ایران بیانگر درک و شناخت عمیق این نسل از شرایط جهان امروز، هوشیاری و نقش‌آفرینی موثر در صحنه‌های حماسه و مقاومت بوده و اوج آمادگی و روحیه استکبارستیزی آنها برای حضور و مبارزه در صف اول جهاد را نشان می‌دهد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی اضافه کرد: دانش‌آموزان سرمایه عظیم، ماندگار و مهم‌ترین پیشران حرکت انقلاب اسلامی در مسیر تحقق آرمان‌های بلند امامین انقلاب و مبارزه با استکبارجهانی محسوب می‌شوند.

حجت‌الاسلام آقایی خاطرنشان کرد: نسل جدید با اعلام حمایت از مبارزات به حق مردم غزه، عزم راسخ خود را در ادامه مبارزه با آمریکا و نابودی رژیم صهیونیستی به معرض نمایش گذاشته‌اند، به طوری که همدل با ملت مظلوم فلسطین هستند.

انتهای پیام

The post راهپیمایی 13 آبان بیانگر درک عمیق نسل جدید است Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment