نشست مشترک مسئولان دانشگاه علامه طباطبایی و جامعه المصطفی برگزار شد

نشست مشترک مسئولان دانشگاه علامه طباطبایی و جامعه المصطفی برگزار شد

به گزارش خبرنگار ایکنا، حجت‌الاسلام والمسلمین محمود احمدی میانجی، رئیس مؤسسه آموزش‌های کوتاه‌مدت و فرصت‌های مطالعاتی جامعه المصطفی امروز شنبه ۲۰ آبان ضمن خیر مقدم به مسئولان دانشگاه علامه طباطبایی به ضرورت و ویژگی‌های آموزش‌های کوتاه‌مدت و فرصت‌های مطالعاتی المصطفی پرداخت. 

وی فعالیت گروه‌های علمی مؤسسه را بر اساس تقسیم بندی منطقه‌ای عنوان کرد و افزود: برگزاری دوره‌های آموزشی در مؤسسه به صورت حضوری و مجازی آنلاین انجام می‌گیرد و در میان دوره‌های برگزار شده، دوره‌های تربیت مربی و استاد، کارگروه کرسی‌های نظریه‌پردازی با اقبال بیشتری مواجه است.

رئیس مؤسسه آموزش‌های کوتاه مدت و فرصت‌های مطالعاتی المصطفی، این مؤسسه را درگاهی برای مجامع بین‌المللی دانشگاه علامه طباطبایی دانست و ادامه داد: بر همین اساس آموزش محتوامحور در حوزه بین‌الملل می‌تواند از ظرفیت عرضه خوبی برخوردار باشد.

سپس حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قنبری، معاون ارتباطات و بین‌الملل المصطفی، برگزاری کارگاه‌های متنوع با دانشجویان، عضویت در اتحادیه بین‌المللی دانشگاه‌ها، نشست علمی با محوریت دانشگاه علامه و المصطفی را از ظرفیت‌ها و زمینه‌های همکاری این دو نهاد علمی عنوان کرد.

انتهای پیام

The post نشست مشترک مسئولان دانشگاه علامه طباطبایی و جامعه المصطفی برگزار شد Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment