تسهیل و تسریع ارائه خدمات مطلوب به شهروندان

حجت‌الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری خراسان رضویبه گزارش ایکنا از خراسان رضوی و به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان، حجت‌الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری خراسان رضوی، در دیدار با مدیرکل و معاونان اداره‌کل تأمین اجتماعی خراسان رضوی، خواستار تسهیل و تسریع ارائه خدمات مطلوب به شهروندان شد.

وی ادامه داد: ارتقاء خدمات مطلوب به شهروندان باید با استفاده از کلیه ظرفیت های موجود سازمان تأمین اجتماعی در دستور کار قرار گیرد و دادگستری استان نیز حمایت‌ها و پشتیبانی‌های قضایی و حقوقی لازم را از این حیث به عمل خواهد آورد.

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی بیان کرد: جمع وسیعی از مردم گروه هدف سازمان تأمین اجتماعی هستند و بنابراین باید با مدیریت مناسب و حفظ سرمایه‌های موجود، هرچه بیشتر در جهت خدمت‌رسانی به آنان تلاش کرد.

خلیلی با اشاره به اهمیت تعاملات بین سازمانی در راستای خدمت‌رسانی هرچه مطلوب‌تر به مردم، افزود: باید با برگزاری جلسات مشترک و همچنین استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی، ارتباطات و تعاملات را جهت هماهنگی و هم‌افزایی افزایش داد.

مهدی شفیعی مدیرکل تأمین اجتماعی خراسان رضوی نیز در این دیدار با تشریح وظایف این سازمان، اظهار کرد: تعاملات خوبی بین سازمان تأمین اجتماعی و مجموعه قضایی با هدف ارتقاء رضایتمندی‌های عمومی وجود دارد و در این راستا معاونت اجتماعی دادگستری استان نقش ویژه‌ای داشته است.

انتهای پیام

The post تسهیل و تسریع ارائه خدمات مطلوب به شهروندان Originally appeared on iqna.ir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *