نفوذ گفتمانی ایران حذف‌شدنی نیست

به گزارش ایکنا به نقل از سپاه‌نیوز، سردار سرلشکر پاسدار «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه صبح امروز پنج‌شنبه 6 مهر، در گردهمایی پیشکسوتان سپاه که در حسینیه امام رضا(ع) نیروی هوافضای سپاه برگزار شد، اظهار کرد: این‌ حسینیه امروز عطر جهاد و رایحه دل‌انگیز شهادت، جوانمردی، استواری، فداکاری، ایمان، اخلاق، انسانیت و تواضع را می‌دهد؛ شما پیشکسوتان ۴۳ سال پیش در چنین روز‌هایی عازم سفری بودید که بازگشت آن مبهم بود.

سرلشکر سلامی افزود: خانه‌های شما دروازه‌های بهشت شده بود، همه در جهاد بودید؛ امروز این چین و چروکی که در صورت و پیشانی‌های ما است رمز خوشبختی است؛ آنانی که ۴۳ سال قبل به جهاد رفتند، هنوز هستند و در میدان حضور دارند.

وی گفت: شما نگذاشتید دشمن به هدف خود برسد، چون امروز هستید و این یعنی‌ ما پیش رفتیم و دشمن به آرزو‌های خود نرسیده است؛ شاهد به زباله‌دان رفتن برخی از قدرت‌ها و زمین‌گیر شدن شیاطین و ناکام شدن دشمنان هستیم.

سرلشکر سلامی افزود: شما سال‌های سختی را در میدان‌ گذراندید؛ این ‌سالها سرشار از بغض دشمن، صلابت شما و فرزندانتان بوده است؛ دشمن دست ‌نکشیده هر‌ چند شکست خورده ولی دست نکشیده است اما با این حال سست و کم‌رمق شده و دیگر آن دشمن سالهای دور نیست.

فرمانده کل سپاه بیان کرد: شما مدام پیروز و قوی شده‌اید چون یک ‌روز با آرپی‌جی ‌می‌جنگیدید و فکر‌ می کردید این قوی‌ترین سلاح است اما روز گذشته ماهواره به فضا پرتاب کردید این سیر صعودی حرکت ما است که تحت رهبری امام‌ خمینی و امام خامنه‌ای به دست آمده است.

وی ادامه داد: هر کجا دشمن علیه ما فتنه کرد، ما موفق شدیم چون ‌تمام اسرار موفقيتهای ‌ما در دوره سخت دفاع مقدس و شهادت زنان و مردان‌ کشورمان نهفته است؛ این ‌کشور‌ پیشرفت کرد و در کناره‌های مدیترانه جنگید و دشمن را تجزیه و‌ مزدورانش را تعقیب کرد؛ کشور پیش رفت و ساخته شد آن هم در تحریم‌ و انزوایی که می‌خواستند تمام روابط سیاسی ما را با دنیا قطع کنند اما نمی‌توانند.

سرلشکر سلامی ‌تأکید کرد: این نفوذگفتمانی که ایران دارد قائل به حذف شدن نیست هر چند می‌خواهند ولی نمی‌توانند؛ من شعار نمی دهم ‌چون صحنه واضح است و نمی توان اغراق کرد؛ ما یاد گرفتیم‌ حرف های واقعی بزنیم‌ و مطابق آن عمل کنیم ‌و به حرف‌هایی که می زنیم وفادار باشیم.

فرمانده کل سپاه گفت: دشمن به قلب و ذهن جوانان کشورمان یورش برد تا آنها را از حجاب و محبت به اهل بیت جدا کند اما در اربعین دیدید تمام تلاش‌های شیطانی آنها به گور سپرده شد؛ جوانان ما در پیاده روی اربعین درخشیدند؛ دختران ما با چادر آمدند و پسرانمان نماز خواندند؛ ما با حقیقت، عمل، صداقت و حریت با آنها مقابله می‌کنیم اما آنها می‌خواهند با صوت ما را شکست دهند در حالی که نمی دانند پیروزی همواره با حق است.

وی اظهار کرد: همه جا خدا ما را مدیریت کرد و دست خدا در تمام این‌ پیروزی‌ها و شکست‌ها ‌مشخص است؛ این به ما امید می دهد زیرا سرانجام حق پیروز خواهد شد و وعده خدا هم همیشه حق بوده است؛ بی ایمان ها نمی توانند مومنان را خفیف کنند برای اینکه مومن عزیز است و شکسته نمی‌شود.

سرلشکر سلامی افزود: سال گذشته دیدید ‌چه غوغایی به پا کرده بودند و به فریب و شایعه‌ها و اکاذیب دل خوش ‌بودند ولی ناگهان همه چیز تغییر کرد‌ و آنها شکست خوردند؛ امسال هم در سپاه یزید ببینید چه ذلت، آشوب، یاس و پژمردگی‌ میان سران و هواداران آنها بوجود آمده و این را آشکارا به زبان ‌می‌آورند.

وی‌ افزود: ما از شما به خاطر مجاهدت‌های سالهای دور و نزدیک ‌متشکریم و تلاش داریم مشکلات شما پیشکسوتان را رفع کنیم‌ چون بهتر از‌ شما نداریم؛ ما برای شما آرزوهای بزرگ داریم که ‌همیشه عزیز و در سلامت باشید لذا تمام ‌تلاش خود را می‌کنیم تا رضایت شما را کسب کنیم؛ اسلام همیشه به شما نیاز دارد و ملت تا ابد از شما متشکر است.

انتهای پیام

The post نفوذ گفتمانی ایران حذف‌شدنی نیست Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment