اجتماع اربعین پیروزی نهایی جبهه حق بر باطل را سرعت می‌بخشد

آیت‌الله احمد جنتی، دبیر شورای نگهبان

به گزارش ایکنا، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان، آیت‌الله احمد جنتی، دبیر شورای نگهبان، در ابتدای جلسه امروز، چهارشنبه ۸ شهریور، این شورا ضمن گرامیداشت سالروز شهادت رجایی و باهنر و هفته دولت اظهار کرد: شهادت این عزیزان که مهم‌ترین ویژگی آن‌ها خدمت خالصانه به مردم بود، اثبات می‌کند که ادعای دلسوزی دشمنان برای مردم ایران یک دروغ بزرگ است و مردم هوشیار و بصیر ایران اسلامی هیچگاه این ادعای کذب آن‌ها را باور نخواهند کرد.

 

وی بیان کرد: از نگاه استکبار جهانی، مردم مسلمان ایران که با انقلاب اسلامی نشان دادند حاضر به تسلیم در برابر مناسبات ظالمانه نیستند، سزاوار جنایات بی‌رحمانه و غیرانسانی مانند حمله نظامی، اعمال تروریستی، تحریم‌های اقتصادی و رفتارهایی از این دست هستند.

قدردانی از سخنان امیدآفرین رهبر انقلاب

آیت‌الله جنتی بیان کرد: دشمنان مردم مؤمن و مقاوم ایران اسلامی نیز فهمیده‌اند که نمی‌توانند مانع از حرکت رو به ‌جلوی ایران سربلند شوند.

 

دبیر شورای نگهبان در همین رابطه از سخنان امیدآفرین رهبر معظم انقلاب نیز قدردانی کرد و گفت: بر خود لازم می‌دانم از بیانات اخیر و نگاه امیدآفرین مقام معظم رهبری تشکر کنم. یکی از بزرگترین عوامل حرکت ایران اسلامی به سوی عزت و سربلندی، رهبری الهی ایشان بوده است که در روزهای سخت، نور امید را در دل مردم زنده نگه داشته است.

اربعین؛ نعمت بی‌بدیل خداوند

آیت‌الله جنتی در بخش دیگری از سخنانش به اربعین حسینی (ع) اشاره و اظهار کرد: در آستانه اربعین حسینی هستیم. شور مشتاقی در دل شیفتگان حضرت ابا عبدالله ‌الحسین (ع) غوغا برپا کرده است. برخی به کاروان پیاده‌روی به سوی حرم آن حضرت پیوسته‌اند. برخی در روزهای آینده پای در این مسیر نورانی می‌گذارند و برخی که به هر دلیل امکان حضور در این اجتماع عظیم معنوی ندارند، دل‌های مشتاق‌شان را روانه این راه می‌کنند.

 

وی تأکید کرد: راهپیمایی باعظمت اربعین نعمت بی‌بدیل خداوند است و این اجتماع مؤمنان و حقیقت‌طلبان قطعاً پیروزی نهایی جبهه حق بر جهان سلطه را سرعت خواهد بخشید. 

 

دبیر شورای نگهبان در پایان برای ‌آن‌هایی که پای در این راه نهاده‌اند آرزوی سلامتی و بهره‌‌مندی از این فیض عظیم کرد و از آنان خواست در این سفر معنوی به یاد عاشقان جامانده از این سفر هم باشند.   

انتهای پیام

The post اجتماع اربعین پیروزی نهایی جبهه حق بر باطل را سرعت می‌بخشد Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment