پیروزی مجاهدان فلسطینی وعده الهی است

آیت‌الله احمد جنتی

به گزارش ایکنا، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان، آیت‌الله احمد جنتی، دبیر شورای نگهبان، در ابتدای جلسه امروز، چهارشنبه ۱۹ مهر، این شورا درباره عملیات طوفان الاقصی نیروهای مقاومت فلسطینی اظهار کرد: در روزهای گذشته عملیات پیروزمندانه و امیدآفرین طوفان الاقصی توسط مجاهدان فلسطینی آغاز شد و هرچه‌ می‌گذرد ابعاد جدیدی از این پیروزی عظیم آشکار می‌شود.

 

وی افزود: این عملیات ضعف‌های رژیم صهیونیستی را برملا کرد و نشان داد اسراییل یک رژیم رو به نابودی است که هر دولتی با او همراهی کند، در این نابودی با او شریک خواهد شد.

 

دبیر شورای نگهبان بیان کرد: پیروزی مجاهدان فلسطینی وعده الهی است و اشغالگران صهیونیست تاوان رفتارهای ظالمانه خود را پس می‌دهند.

 

وی تأکید کرد: رژیم اشغالگر قدس و حامیانش باید پاسخگوی هر قطره خونی که در این جنگ بر زمین ریخته می‌شود، باشند.

 

آیت‌الله جنتی در ادامه با اشاره به اینکه روز یکشنبه سالروز صدور بيانيه‌ تاریخی امام خمينی (ره) خطاب به سران دولت‌های اسلامی برای بسيج عليه رژيم صهيونيستی است، گفت: ایشان در سال ۱۳۵۲ مجاهدان را به استقامت و پایداری دعوت کردند و این اطمینان را دادند که در سایۀ‏‎ ‎‏بردباری و استقامت ـ با به کار بستن دستورات اسلامی ـ فتح و ظفر از آنِ ملت اسلام‏‎ ‎‏خواهد بود؛ پیروزی امروز ملت فلسطین بخشی از همان فتح و ظفر نهایی است.

 

دبیر شورای نگهبان همچنین تأکید کرد: کسانی که سعی دارند این حرکت مجاهدانه مردم فلسطین را به دیگران مرتبط کنند، نمی‌دانند که اگر ملتی به قدرت ایمان متکی باشد توانایی چیره شدن بر قدرت‌های مادی را خواهد یافت و حتماً لذت پیروزی را خواهد چشید؛ این وعده الهی است و سنت‌های الهی تخلف ناپذیرند.

انتهای پیام

The post پیروزی مجاهدان فلسطینی وعده الهی است Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment