حجت‌الاسلام سیداحمد خاتمی؛ خطیب جمعه این هفته تهران

حجت‌الاسلام و المسلمین سیداحمد خاتمی

به گزارش ایکنا، بنابر اعلام روابط عمومی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، طبق روال، ساعت 10:30 صبح درب‌های دانشگاه تهران به روی نمازگزاران گشوده می‌شود و برنامه‌ها از ساعت 11 آغاز خواهد شد. 

 

در بخش معرفی کتاب منتخب این هفته، کتاب «10 غلط مشهور درباره اسرائیل» از انتشارات کتابستان معرفت معرفی می‌شود. 

 

پرده برداشتن از تحریفات تاریخی و کشف حقایق می‌تواند برای افراد اهل مطالعه بسیار جالب و ماندگار باشد به همین دلیل کتاب «10 غلط مشهور درباره اسرائیل» توجه بسیاری از خوانندگان را به خود جلب کرده است. 

 

این کتاب که توسط «ایلان پاپه» نویسنده و مورخ یهودی نوشته شده حاوی حقایقی بسیار خواندنی در مورد اسرائیل است. او که دارای تابعیت اسرائیل و متولد «حیفا» است از اساتید برجسته و رئیس مرکز اروپایی مطالعات فلسطین دانشگاه «اگزتر» بریتانیا می‌باشد.

 

ایلان با چالش کشیدن تفکرات و افسانه‌های رایج در مورد اسرائیل، مطالب انحرافی موجود را تبدیل به روایت غیرصحیح صهیونیستی می‌کند و با یادآوری 10 اشتباه بنیادین، ذهن مخاطب و باورهای او را دگرگون می‌کند. ذهن اکثر افراد جامعه معمولاً با این 10 غلط رایج آشنا و خو گرفته است. 

 

نمازگزاران محترم می‌توانند با مراجعه به غرفه کتاب آدینه کتاب «10 غلط مشهور در باره اسرائیل» را با 30 درصد تخفیف دریافت کنند.

 

برنامه این هفته میز‌های خدمت نماز جمعه تهران: 

 

ـ قوه قضائیه 

 

ـ پست تهران

 

ـ رئیس سازمان جهاد کشاورزی ایتان تهران

 

ـ مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان تهران

 

ـ مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران

 

ـ کمیته امداد امام خمینی(ره)

 

ـ شهرداری تهران. 

انتهای پیام

The post حجت‌الاسلام سیداحمد خاتمی؛ خطیب جمعه این هفته تهران Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment