حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد، خطیب جمعه این هفته تهران

حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد، خطیب این هفته نماز جمعه تهران

به گزارش ایکنا، درهای دانشگاه تهران طبق روال از ساعت 10:30 به روی نمازگزاران گشوده می‌شود و برنامه‌ها از ساعت 11 آغاز خواهد شد. 

به مناسبت روز دانش‌آموز ویژه برنامه‌هایی مانند؛ پویش ثبت نام عاشقان مبارزه با اسرائیل، استقبال از نوجوانان، گروه‌های سرود برای بدرقه نمازگزاران، نمایشگاه عکس غرقاب، افتتاح کتابخانه دفاع مقدس ویژه کودک و نوجوان با حضور مدیر مجمع ناشران علوم اسلامی و مدیر کتابخانه ملی دفاع مقدس برگزار می‌شود و جمعی از تشکل‌های دانش‌آموزی نیز در مراسم حضور خواهند داشت.

همچنین در بخش معرفی کتاب منتخب این هفته در آستانه ۱۳ آبان و روز دانش‌آموز کتاب «چاپید شاه» نوشته خانم سپیده انوشه معرفی می‌گردد. این اثر که «اندر احوالات امانتداری و مملکت‌داری پهلوی‌هاست» توسط خانم انسیه جهانشاهلو تهیه و تنظیم و انتشارات جمکران آن را روانه بازار کرده است.

کتاب مستند روایی «چاپید شاه» به دوران حکومت پهلوی اول دوم می‌پردازد. در این کتاب ارزشمند که با عکس‌های مستند و تصویرسازی‌های جذاب همراه است، تمام اتفاقات آن دوران روایت می‌شود. یکی از ویژگی‌های مهم کتاب، نثر روان، جذاب و شیرین است که مخاطب را با خود همراه می‌کند. از دیگر نکات برجسته کتاب اینفوگرافی‌های انتهای فصل‌هاست که نکات مهم و کلیدی هر فصل را به صورت خلاصه توضیح می دهد.

کتاب چاپید شاه با ۳۰ درصد تخفیف در غرفه کتاب آدینه با حضور نگارنده در معرض انتخاب علاقمندان است.

انتهای پیام

The post حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد، خطیب جمعه این هفته تهران Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment