سامانه پدافندی برد بلند «آرمان» به زودی رونمایی می‌شود

امیر آشتیانی

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح صبح امروز، چهارشنبه ۱۰ آبان‌، در حاشیه برگزاری جلسه هیئت دولت گفت: آمریکایی‌ها سرآمد خطا‌های راهبردی و محاسباتی هستند، آن‌ها نیز در کنار صهیونیست‌ها در این باتلاق قرار گرفته‌اند و قطعاً آمریکا ضربه خواهد خورد.

وی افزود: هر کشوری اگر در یکی از سطوح راهبردی، عملیاتی و راهکنشی دچار غافلگیری شود، سامانه‌های دفاعی‌اش ضعیف تلقی می‌شود، اما در عملیات اخیر رژیم صهیونیستی در تمامی سطوح دچار غافلگیری شده و اگر کشوری دچار چنین غافلگیری شود می‌توان گفت در حال فروپاشی است.

وزیر دفاع تصریح کرد: رژیم صهیونیستی توسط یک گروه مبارز فلسطینی دچار این غافلگیری شده و این نشان می‌دهد تمام ادعا‌هایی که در حوزه‌های اطلاعاتی و عملیاتی داشتند یک فریب بوده است.

امیر آشتیانی ادامه داد: آزادی‌خواهان و مسلمانان جهان تا حدی صبر دارند و حتماً همه کشور‌ها گزینه‌های مختلفی را روی میزهایشان دارند و اگر به سرعت این جنگ متوقف نشود و رژیم صهیونیستی دست از این کشتار و جنایت علیه بشریت بر ندارد حتماً در منطقه و فرامنطقه دچار آسیب جدی خواهد شد و حتی کسانی‌که به آن‌ها کمک می‌کنند مانند کشور‌های اروپایی هم باید مراقب باشند دچار خشم و عضب مسلمانان جهان واقع  نشوند.

وی بیان کرد: در نظر داریم یک سامانه پدافندی برد بلند به نام «آرمان» را رونمایی کنیم که جزئیات آن در آینده اعلام می‌شود.

انتهای پیام

The post سامانه پدافندی برد بلند «آرمان» به زودی رونمایی می‌شود Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment