آزادی قدس شریف اقدامی راهبردی برای جمهوری اسلامی ایران است

دیدار اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس با گروه‌های فلسطینی مستقر در سوریه

به گزارش ایکنا، به نقل از خانه ملت، ابراهیم عزیزی، نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به همراه مرتضی محمودوند و سیداحمد آوایی از دیگر اعضای این کمیسیون در جریان سفر به دمشق، با گروه‌های فلسطینی حاضر در سوریه دیدار و گفت‌وگو کردند.

 

عزیزی در این دیدار با بیان اینکه آزادی قدس شریف برای جمهوری اسلامی ایران یک شعار نیست بلکه یک اقدام راهبردی بوده، هست و خواهد بود، بیان کرد: ایران حمایت از محور مقاومت را تکلیف دینی خود می‌داند.

 

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان با بیان اینکه امروز غزه و عملیات طوفان الاقصی نماد مقاومت در برابر دشمنان بشریت بوده و غزه آوردگاه حق و باطل است، تصریح کرد: دیپلماسی ایران برای حمایت از محور مقاومت و مردم غزه است دولت و مجلس با اعزام گروه‌هایی به سطح منطقه و مجامع بین‌المللی درصدد تبیین شرایط هستند.

 

خالد عبدالمجید؛ دبیرکل جبهه مبارزه مردمی فلسطین، محمد قیس؛ رئیس حزب بعث فلسطین (صاعقه)، ابوحازم الصغیر؛ دبیرکل فتح انتفاضه، حسن عبدالحمید؛ عضو دفتر سیاسی جبهه دموکراتیک، عمر مراد و ساهر الطاهر از اعضای دفتر سیاسی جبهه شعبیه، محمد البحیصی؛ رئیس انجمن دوستی ایران فلسطین، ابومجاهد؛ نماینده جهاد اسلامی، ابومصطفی رانر، عضو دفتر سیاسی جبهه قیاده عام، به نمایندگی از گروه‌های فلسطینی حاضر در سوریه در این دیدار حضور داشتند.

انتهای پیام

The post آزادی قدس شریف اقدامی راهبردی برای جمهوری اسلامی ایران است Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment