رژیم صهیونیستی نبرد را به مردم فلسطین باخته است

سرلشکر موسوی

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسویT فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در دیدار با فرماندهان و دانشجویان دانشگاه افسری امام علی(ع) عملیات طوفان‌الاقصی را بی‌سابقه‌ترین و بزرگ‌ترین اتفاق تاریخ مردم فلسطین خواند و افزود: رژیم صهیونیستی هرچه بیمارستان‌ها، مدارس، خانه‌های مردم را بمباران کند نمی‌تواند خسارات عملیات طوفان‌الاقصی را جبران کند.

فرمانده کل ارتش در بخش دیگری از سخنانش تأکید کرد: طوفان‌الاقصی نقطه عطف و جهش راهبردی مبارزات آزادی بخش فلسطین و اضمحلال رژیم کودک‌کش صهیونیستی است، آمریکا و اسرائیل سال‌ها به‌دنبال عادی‌سازی مسئله فلسطین بودند؛ بعضی از کشور‌ها نیز همین نیت را داشتند، ولی طوفا‌ن‌الاقصی تمام نقشه‌های آنان را نقش بر آب کرد.

امیر سرلشکر موسوی با بیان اینکه دنیا ماهیت واقعی رژیم صهیونیستی و آمریکا را به خوبی درک کرده، گفت: خوی وحشی‌گری استکبار جهانی برای تمام مردم دنیا ثابت شده است.

وی با بیان اینکه تمامی فرماندهان و استادان وظیفه دارند تا رویداد‌های غزه و جنایات استکبار جهانی را برای دانشجویان بازگو کنند، افزود: همه مسئولان باید با اهتمام جدی، قضایای غزه و جنایات دنیای استکبار را برای دانشجویان و کارکنان وظیفه بازگو و تجزیه و تحلیل کنند تا آن‌ها بدانند کسانی‌که داعیه دفاع از حقوق بشر را دارند، امروز مردم مظلوم و بی‌دفاع غزه را به خاک و خون می‌کشند.

فرمانده کل ارتش با تأکید بر اینکه هر انسانی باید موضع خود را نسبت به جنایت‌های رژیم کودک‌کش صهیونیستی مشخص کنند، اظهار کرد: تمام انسان‌های حق‌طلب باید اعلام کنند در کدام سمت ایستاده‌اند، طرف حق یا همان مردم مظلوم غزه و یا طرف باطل و دنیای استکبار و رژیم کودک‌کش صهیونیستی. اگرچه خیل عظیمی از مردم حق‌طلب دنیا با حمایت از غزه، دنیای استکبار را محکوم کرده و طرفدار حق هستند.

امیر سرلشکر موسوی در پایان با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی نبرد را باخته و شتابان در مسیر زوال و نابودی قدم برمی‌دارد، گفت: امروز با صدای بلند و رسا اعلام می‌کنیم که ما در سمت دفاع از مردم فلسطین و در مقابل آمریکای جنایتکار ایستاده‌ایم و ایستادگی مردم غزه، برندگی شمشیر مظلوم را به همه نشان داده است

انتهای پیام

The post رژیم صهیونیستی نبرد را به مردم فلسطین باخته است Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment