محفل قرآنی یادبود سومین سالروز عروج ملکوتی آیت‌الله ضیاءآبادی برگزار می‌شود

به‌گزارش ایکنا، همزمان با سومین سالروز عروج ملکوتی آیت‌الله سید‌‌محمد ضیاءآبادی استاد حوزه، اسوه اخلاق و مفسر قرآن کریم، مجلس و محفل قرآنی برگزار می‌شود.

این مراسم با حضور و تلاوت محمد‌حسین سعیدیان، استاد و پیشکسوت قرآنی کشور و سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین اوسطی و مداحی مهدی سماواتی شامگاه‌ پنجشنبه، ۱۹ بهمن ۱۴۰۲، همزمان با عید مبعث برگزار می‌شود.

سومین سالروز عروج ملکوتی آیت‌الله سید‌‌محمد ضیاءآبادی بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد علی‌ابن‌الحسین(ع) دربند واقع در میدان قدس، خیابان دربند، خیابان شهید احمدی زمانی برپا می‌شود.

یادآور می‌شود، آیت‌الله ضیاءآبادی، متولد ۱۳۰۷ و از شاگردان امام خمینی‌(ره) و علامه طباطبایی‌(ره) و از سال ۱۳۴۰ استاد حوزه علمیه تهران بود. جلسات تفسیر و اخلاق وی در مسجد علی بن الحسین‌(ع) دربند برگزار می‌شد.

وی یکی از روحانیان و مبلغان موفق در امر وعظ و تبلیغ در تهران بود و مشتاقان زیادی داشت. اخلاص، تواضع، عمل به گفتار، متانت و شیوایی سخن، و بهره‌گیری از ظرافت‌های اخلاقی و قرآنی از ویژگی‌های ایشان به شمار می‌رود. وی ۲۰ بهمن ماه ۱۳۹۹ درگذشت و پیکر وی، ۲۲ بهمن‌ماه در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی‌(ع) به خاک سپرده شد.

محفل قرآنی یادبود سومین سالگرد عروج ملکوتی آیت‌الله ضیاءآبادی برگزار می‌شود

انتهای پیام

The post محفل قرآنی یادبود سومین سالروز عروج ملکوتی آیت‌الله ضیاءآبادی برگزار می‌شود Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment