محافل قرآنی وزارت نیرو به میزبانی اردبیل برگزار می‌شود

مهدی قبادی رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت نیرو

مهدی قبادی، رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت نیرو، در گفت‌وگو با ایکنا، با اشاره به برگزاری محافل انس با قرآن کریم به مناسب دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، به میزبانی استان اردبیل گفت: سی‌ونهمین محفل قرآنی وزارت نیرو با اهتمام دارالقرآن الکریم استان اردبیل، امشب دوشنبه ۱۶ بهمن‌ماه از ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۱ در محل مسجد محمدیه شهرستان اردبیل برگزار می‌شود.

وی افزود: در ابتدا رسول تمجید، قاری ممتاز تلاوت خواهد داشت. به‌مناسبت سالروز شهادت امام موسی‌بن جعفر(ع)، ذاکرین اهل بیت(ع) به ذکر مصیبت می‌پردازند. همچنین گروه همسرایی دارالقرآن الکریم اردبیل به اجرای برنامه خواهد پرداخت. در پایان این محفل نیز سیدمحمد حسینی‌پور، قاری بین‌المللی نیز به تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید می‌پردازد.

رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت نیرو با بیان اینکه این محفل به صورت زنده از ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه قرآن و معارف سیما پخش می‌شود، گفت: چهلمین محفل قرآنی وزارت نیرو نیز فردا، سه‌شنبه، از ساعت ۱۲:۳۰ در سالن اجتماعات شرکت آب منطقه‌ای اردبیل برپا می‌شود.

قبادی ادامه داد: در این محفل قرآنی نیز محمد اسماعیلی، قاری ممتاز کشور، آغازکننده این مراسم خواهد بود و بعد از سخنان رئیس شورای انسجام‌بخشی فعالیت‌های فرهنگی وزارت نیرو در استان اردبیل، سیدمحمد حسینی‌پور، قاری بین‌المللی کشور تلاوت پایانی این برنامه قرآنی را به‌عهده دارد.

محافل قرآنی وزارت نیرو به میزبانی اردبیل برگزار می‌شود

انتهای پیام

The post محافل قرآنی وزارت نیرو به میزبانی اردبیل برگزار می‌شود Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment