تمهیدات فراجا برای نمایندگانش در مسابقات قرآن نیروهای مسلح

سرهنگ رمضانعلی رودمقدس

سرهنگ رمضانعلی رودمقدس، رئیس اداره قرآن معاونت تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی ـ سیاسی فراجا در گفت‌وگو با ایکنا، ضمن تبریک سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به برنامه‌های قرآنی این سازمان در این ایام اشاره کرد و گفت: محافل ویژه انس با قرآن کریم در ۶۰ رده انتظامی در سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی افزود: این محافل در امامزادگان و بقاع متبرکه سراسر کشور یا ستاد‌های انتظامی استان‌ها با حضور مدیران، معاونان، رؤسا، مسئولان کشوری و لشکری، مدیران استانی و مردم غیور ایران اسلامی برپا می‌شود. در تمامی این برنامه‌ها از قاریان و حافظان ممتاز و بین‌المللی استان‌ها دعوت و تمامی این محافل و تلاوت‌ها ضبط و از صدا و سیمای استان‌ها پخش می‌شود.

رئیس اداره قرآن معاونت تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی ـ سیاسی فراجا بیان کرد: همچنین اردوی توانمندسازی و انتخابی مسابقات قرآن کریم کارکنان پایور و انتظامی جمهوری اسلامی ایران از 10 تا ۱۵ بهمن در هتل نبی اکرم(ص) در مشهد مقدس برگزار شد و حدود ۸۰ نفر از منتخبان و متسابقان برتر انتظامی به این اردو دعوت شدند.

رودمقدس تصریح کرد: مقرر است ۶۰ نفر از منتخبان شامل ۳۰ نفر از کارکنان وظیفه و ۳۰ نفر از کارکنان پایور در رشته‌های قرائت تحقیق، ‌قرائت ترتیل، حفظ کل قرآن، حفظ ۲۰ جزء، حفظ ۱۵ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ پنج جزء، مفاهیم و نکات تفسیری(سطح یک و دو) قرآن و اذان از امروز شانزدهم بهمن در هتل امامت سپاه پاسداران انقلاب ا‌سلامی حضور یافته و به رقابت بپردازند.

وی با اشاره به اینکه در سی‌و‌چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم نیروهای مسلح که طی بازه زمانی ۱۵ تا ۱۸ بهمن‌ماه به میزبانی نمایندگی ولی فقیه در سپاه در شهر مشهد مقدس برگزار می‌شود از هر سازمان شامل وزارت دفاع، سپاه پاسداران، ارتش جمهوری اسلامی ایران، ستاد کل نیرو‌های مسلح و فرماندهی نیروی انتظامی ۶۰ منتخب شرکت می‌کنند، گفت: در مجموع برای ۳۰۰ نفر از منتخبان برتر نیرو‌های مسلح برنامه پیش‌بینی شده است.

رئیس اداره قرآن معاونت تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی ـ سیاسی فراجا گفت: رقابت‌های این مسابقات تا فردا ۱۷ بهمن‌ماه ادامه دارد و ۱۸ بهمن‌ماه مراسم اختتامیه سی‌و‌چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم نیرو‌های مسلح برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

The post تمهیدات فراجا برای نمایندگانش در مسابقات قرآن نیروهای مسلح Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment