نتایج مسابقه قرآنی «چشمه جاری عبادالله» اعلام شد

به گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای خانواده، فراخوان شرکت در مسابقه قرآنی «چشمه جاری عبادالله» ۲۱ تیرماه به‌مناسبت روز خانواده منتشر شد و مهلت شرکت در این مسابقه تا ۶ مردادماه بود.

علاقه‌مندان پس از ثبت‌نام و حضور در کانال مسابقه محتوای تدبری سوره انسان‌(صوت و متن) را به مدت پنج هفته دریافت کردند و همزمان از همراهی و پشتیبانی مربیان قرآنی برخوردار بودند.

در پایان پنجشنبه و جمعه، دوم و سوم شهریورماه ۱۴۰۲ مسابقه برگزار شد و ۹۰ نفر در مسابقه تدبر و ۷۰ نفر در مسابقه حفظ از استان‌های مرکزی، فارس، تهران، اصفهان، قم، چهارمحال و بختیاری، قزوین، گلستان، خراسان و کردستان در این مسابقه قرآنی شرکت کردند که ۱۹ نفر برگزیده شدند.

بر همین اساس زهرا حسینی و معصومه حسینی‌(رتبه اول)، امیررضا مکارم‌پور، فاطمه‌ رجایی و محدثه مقصودی‌پور، صدراله مکارم، مریم مختاری، مریم یزدان‌پرست(رتبه دوم)، فائزه احمدی، منصوره صادقی‌ورکی، آتنا صادقی، محمد سهرابی، اسماء مرادی، فرشاد عباسی، زهرا علایی، زینب احمدی، زهرا شریف، فاطمه هاشمی و طیبه سخنگو حسن‌آبادی (رتبه سوم) را کسب کردند.

یادآور می‌شود این مسابقه به همت فرهنگسرای خانواده با محوریت تدبر و حفظ سوره مبارکه انسان به مناسبت روز مباهله و روز ملی خانواده با همکاری دوره دانشگاهی مؤسسه تدبر در کلام وحی و مؤسسه کوثر هدایت و حکمت برگزار شد.

انتهای پیام

The post نتایج مسابقه قرآنی «چشمه جاری عبادالله» اعلام شد Originally appeared on iqna.ir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *