دوره تربیت معلم کتب درسی قرآن برگزار می‌شود

دوره تربیت مربی قرآن مدرسه‌ای

حمیدرضا محصل، مدیر مؤسسه فرهنگی قرآنی رضوان تهران در گفت‌وگو با ایکنا، ضمن بیان این مطلب گفت: دوره تربیت مربی قرآن مدرسه‌ای ویژه مقطع ابتدایی نوبت اول و دوم و دوره اول متوسط با مجوز آموزش و پرورش برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه دوره فوق به منظور بهره‌مندی آموزگاران مقطع ابتدایی و متوسطه اول از آموزش اصولی و تخصصی درس آموزش قرآن و کتاب هدیه‌های آسمانی است، ادامه داد: این دوره به صورت آنلاین و مجازی با سرفصل‌هایی چون روش تدریس قرآن به گروه‌های سنی مختلف کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسال، مخاطب‌شناسی و آشنایی اجمالی با روانشناسی کودکان، نحوه طرح درس‌نویسی، روش‌های تقویت هوش و حافظه، تقویت خلاقیت و روش‌های تدریس روخوانی و روان‌خوانی و مفاهیم و پیام‌های قرآنی ویژه تمامی علاقه‌مندان و معلمان برگزار می‌شود.

محصل با اشاره به ثبت دوره تربیت معلم قرآن در سامانه جامع(LTMS) آموزش‌های ضمن خدمت فرهنگیان، تصریح کرد: در پایان این دوره به افرادی که حد نصاب لازم را کسب کنند گواهینامه از سوی مؤسسه رضوان با همکاری دارالقرآن آموزش و پرورش و مؤسسه شهید مهدوی (دارنده مجوز صدور گواهینامه با مجوز آموزش و پرورش) صادر می‌شود.

وی تأکید کرد: از مزایایی شرکت در این دوره معرفی معلمان به منظور تدریس قرآن به مدارس و بهره‌مندی از ظرفیت معلمان آموزش دیده در مؤسسه است.

یادآور می‌شود، علاقه‌مندان برای ثبت‌نام می‌توانند با شماره‌های 09125081194 و 09193227752 تماس بگیرند. همچنین مؤسسه رضوان در پیام‌رسان‌های تلگرام، سروش، بله و ایتا دارای کانال اطلاع‌رسانی به نشانی rezvanadmin@ است.

انتهای پیام

The post دوره تربیت معلم کتب درسی قرآن برگزار می‌شود Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment