اعلام فراخوان ثبت‌نام ترم پاییزه دارالقرآن و العترة

جلسه قرآن

به گزارش ایکنا، مؤسسه دارالقرآن و العترة تهران برای ترم پاییز از میان دختران و پسران علاقه‌مند به رشته‌های آموزش عمومی و تخصصی قرآن برای ترم پاییز ثبت‌نام می‌کند.

این دوره‌ها شامل کلاس‌های حفظ تخصصی قرآن ویژه کودکان، آموزش مکالمه عربی، دوره فرشتگان خدایی در رشته‌های آموزش اصول عقاید به زبان کودکانه و ادعیه‌خوانی ویژه دختران 7 تا 10 سال، کلاس حفظ و قرائت قرآن ویژه پسران نوجوان و بزرگسال، کلاس تفسیر نهج‌البلاغه، دوره «آشنایی با مهربان‌ترین پدر دنیا» ویژه نوجوانان است.

همچنین ثبت‌نام در مقطع پیش‌دبستانی ویژه کودکان 6 سال و دوره مهد قرآن ویژه کودکان 4 تا 5 سال آغاز شده است و تا نیمه مهرماه ادامه خواهد داشت.

آموزش کتاب پیش‌دبستان1، آموزش اعداد، نقاشی (مداد رنگی و آبرنگ)، کاردستی و سفال، آموزش داستان‌های قرآنی، آموزش آیه‌های موضوعی با اشاره، بازی‌های فکری، خلاقیت و دست‌ورزی از جمله سرفصل‌های آموزش دوره مهد و پیش‌دبستانی است.

آموزش حروف و الفبای قرآنی، آموزش روخوانی قرآن، آموزش حفظ قرآن، آموزش نقاشی، آموزش لوحه‌نویسی، آموزش ریاضی و اعداد، علوم، خلاقیت و آموزش سفالگری از جمله سرفصل‌های آموزشی پیش‌دبستانی مؤسسه دارالقرآن و العترة است.

والدین علاقه‌مند و سایر قرآن‌آموزان برای ثبت‌نام و دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره 09206340018 تماس بگیرند یا به نشانی خیابان وحدت اسلامی، چهارراه ابوسعید، کوچه جمشیدی، کوچه نجفی‌منش، پلاک 82 مراجعه کنند.

انتهای پیام

The post اعلام فراخوان ثبت‌نام ترم پاییزه دارالقرآن و العترة Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment