برگزاری دوازدهمین جشنواره حدیث در منطقه سوم کنارک

دوازدهمین جشنواره حدیثبه گزارش ایکنا، دوازدهمین جشنواره حدیث با محوریت کتاب «نماز در سیره و سخن امام علی(ع)» ویژه کارکنان پایور و وظیفه، خانواده‌ها و دانشجویان منطقه سوم دریایی نبوت کنارک برگزار می‌شود.

بنابر گفته ناوسروان سعید ملایی، مسئول قرآن، عترت و نماز منطقه سوم نبوت نیروی دریایی ارتش (کنارک) «این جشنواره در مرحله مقدماتی طی بازه زمانی مهر و آبان‌ماه به صورت غیر حضوری در سطح منطقه و همزمان با سایر مناطق و یگان‌های نداجا برگزار خواهد شد و مرحله دوم این جشنواره نیز به صورت غیر حضوری ویژه منتخبان مرحله نخست انجام می‌شود، سپس برگزیدگان برای رقابت با برترین‌های ادارات ارتش چون نیروی زمینی، هوایی، پدافند هوایی و ستاد آجا در آذرماه با هم به رقابت می‌پردازند».

متقاضیان علاقه‌مند برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند به اداره قرآن، عترت و نماز منطقه یا مجمع فرهنگی حضرت فاطمه الزهرا(س) کنارک مراجعه کنند یا با شماره‌های 05435386225 و 09919674954 تماس بگیرند.

یادآور می‌شود، به برترین‌ها در سطح منطقه سوم نبوت کنارک، کمک‌هزینه سفر به مشهد مقدس، قم و جوایز نقدی همراه با تقدیرنامه اهدا می‌شود.

انتهای پیام

The post برگزاری دوازدهمین جشنواره حدیث در منطقه سوم کنارک Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment