ثبت‌نام ترم جدید آموزش ترتیل و تجوید از سوی میثاق‌القرآن

آموزش ترتیل‌خوانی قرآن

به گزارش ایکنا، ترم جدید کلاس‌های آموزش قرآن در رشته‌های ترتیل‌خوانی، تجوید در سطوح مقدماتی پیشرفته و تخصصی و آموزش احکام به زبان ساده و تبیین درک صحیح از مسائل فقهی مؤسسه میثاق‌القرآن با حضور قرآن‌آموزان علاقه‌مند برگزار می‌شود. 

این دوره‌ ویژه بانوان و آقایان گروه سنی 8 تا 50 سال (به شرط دارا بودن توانایی خواندن و نوشتن) است که به صورت رایگان برپا خواهد شد. همچنین از بانوان علاقه‌مند برای حضور در کلاس‌های حفظ ترتیبی قرآن ثبت‌نام به عمل می‌آید. کلاس‌های حفظ قرآن دوشنبه‌ها از ساعت 9 تا 11 تشکیل خواهد شد.

متقاضیان برای ثبت‌نام و دریافت اطلاعات بیشتر از دوره‌های مؤسسه میثا‌ق‌القرآن تهران می‌توانند با شماره‌های 55878187-09333768728 تماس بگیرند. همچنین میثاق‌القرآن در محله خانی‌آ‌باد نو تهران، در خیابان مهران، خیابان نعمت‌اللهی، خیابان امکانی واقع شده است.

این مرکز قرآنی شعبه‌ای از مؤسسه میقات‌القرآن است که در خیابان قلمستان قرار دارد. جلسه‌ هفتگی علم غیب و اهمیت این بحث با محوریت اعطای علم لدنی به پیامبران از دیدگاه قرآن، روزهای شنبه، حوالی ساعت 16:30 با تدریس مرتضی مخملباف، مدیر میقات‌القرآن ویژه عموم علاقه‌مندان برگزار می‌شود.

انتهای پیام

The post ثبت‌نام ترم جدید آموزش ترتیل و تجوید از سوی میثاق‌القرآن Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment