بازدید مدیرعامل مؤسسه مهد قرآن از شعبه مهدیشهر سمنان + عکس

بازدید مدیرعامل مؤسسه مهد قرآن از شعبه مهدیشهر سمنان

به گزارش ایکنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی مؤسسه مهد قرآن، سیدمحمود چاووشی، مدیرعامل مؤسسه کشوری مهد قرآن و هیئت همراه با حضور در محل شعبه مهد قرآن مهدیشهر استان سمنان ضمن بازدید از کلا‌س‌ها در جریان فعالیت‌های آموزشی این شعبه قرار گرفتند.

در ابتدای این بازدید عبدالحسینی، رئیس دارالقرآن شهرستان مهدیشهر ضمن خیر مقدم به تشریح فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی مجموعه دارالقرآن و مهد قرآن پرداخت.

سپس نادعلیان، مدیر مهد قرآن نورالرضا(ع) شهرستان مهدیشهر ضمن ارائه گزارشی از روند فعالیت‌ها، اقدامات آموزشی در حوزه حفظ، مفاهیم، برگزاری دوره‌های تربیت مربی و داوری و سایر برنامه‌های قرآنی و فرهنگی به ارائه برخی از مشکلات پرداخت و گفت: اخلاص، روحیه انجام فعالیت‌های جهادی مربیان این مرکز، مهم‌ترین نقطه قوت در رشد و شکوفایی قرآن‌آموزان است. 

در پایان سیدمحمود چاوشی، مدیرعامل مؤسسه مهد قرآن در جمع مربیان و حافظان، ضمن قدردانی از فعالیت‌های انجام شده، افزود: شما سرمایه ارزشمند حفظ قرآن را در اختیار دارید که باید این سرمایه در گردش باشد. این سرمایه همان استفاده از تعالیم قرآن کریم در زندگی و تربیت و شکوفایی دیگر قرآن‌آموزان است.

بازدید مدیرعامل مؤسسه مهد قرآن از شعبه مهدیشهر سمنان

وی به مربیان این شعبه گفت: توفیق حرکت در مسیر قرآن، توفیق والایی است که خداوند متعال نسبت به حافظان و خادمان قرآن اعطا کرده است.

بر اساس این گزارش کسائیان، حافظ کل و مربی به نمایندگی از حافظان مهدیشهر هم پیشنهادات و سؤالات خود را در زمینه حفظ قرآن و آزمون‌ها و مدارک بیان کرد.

بازدید مدیرعامل مؤسسه مهد قرآن از شعبه مهدیشهر سمنان

یادآور می‌شود، شعبه مهد قرآن مهدیشهر از سال ۱۳۸۶ با مدیریت فاطمه‌زهرا نادعلیان در آموزش رشته‌های قرآنی با محوریت حفظ، مفاهیم و تفسیر در واحد بانوان در تمامی مقاطع سنی و شکوفه‌ها فعال است.

علاقه‌مندان برای شرکت در کلاس‌ها و دریافت اطلاعات بیشتر از برنامه‌ها می‌توانند به نشانی مهدیشهر، میدان امام خمینی(ره)، خیابان بسیج مراجعه یا با شماره ۰۹۱۹۳۳۲۶۵۲۷ تماس بگیرند.

انتهای پیام

The post بازدید مدیرعامل مؤسسه مهد قرآن از شعبه مهدیشهر سمنان + عکس Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment