برگزاری محفل انس با قرآن صنعت آب و برق آذربایجان شرقی

به گزارش ایکنا، در هفته وحدت و همزمان با سالروز ولادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) و ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت جعفر صادق(ع) محفل انس با قرآن با حضور مدیران عامل و همکاران صنعت آب و برق استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

در این مراسم که نفرات اول تا سوم هفدهمین جشنواره مسابقات قرآن و نماز و برگزیدگان کشوری مسابقات حضور داشتند، مصطفی سلیمی، نفر اول مرحله استانی مسابقات به تلاوت قرآن پرداخت.

در بخشی از این مجلس که در آمفی تئاتر شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی برپا شد،، مهدی محمدزاده، استاد قرآن و قاری کشوری به تلاوت قرآن و ابتهال‌خوانی و مدیحه‌سرایی پرداخت.

در این مجلس علاوه بر تلاوت قرآن، جاهد، مداح اهل بیت، از شرکت آب و فاضلاب استان در وصف نبی مکرم اسلام(ص) و امام صادق(ع) مدیحه‌سرایی کرد.

سخنران ویژه این محفل قرآنی حجت‌الاسلام والمسلمین آقاجانی، مسئول ستاد اقامه نماز استان بود که با اشاره به عظمت قرآن و لزوم برپایی جلسات قرآنی و محافل انس با قرآن سخنرانی کرد.

در پایان این مراسم جوایز و لوح‌های تقدیر نفرات اول تا سوم مرحله استانی و کشوری اهدا شد و مراسم با اقامه نماز ظهر و عصر به پایان رسید.

انتهای پیام

The post برگزاری محفل انس با قرآن صنعت آب و برق آذربایجان شرقی Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment