همایش کشوری مدیران مدارس جامعة‌القرآن‌ در قم برگزار شد + عکس

همایشبه گزارش ایکنا به نقل از مرکز مجازی قرآن‌یاوران، با توجه به نزدیک بودن آغاز سال تحصیلی جدید و به منظور رشد کمی و کیفی مدارس در تقویت ارتباط و تعامل مؤثر با ستاد مرکزی قم، همایش کشوری مدیران مدارس جامعة‌القرآن‌الکریم در سالن همایش‌های ستاد مرکزی قم برگزار شد.

هدف از اجرای این همایش، که مدیران جامعة‌القرآن‌الکریم اقدام به برگزاری آن کردند و در آن مدیرعامل، قائم‌مقام و معاونان جامعةالقرآن‌الکریم و اهل‌البیت(ع) حضور داشتند، تبیین آیین‌نامه جامع مدارس با مدیران، معاونان آموزش و نمایندگان حقوقی مدارس سراسر کشور بود.

علاوه بر تبیین آیین‌نامه، نشست صمیمانه پرسش و پاسخ با مدیر عامل، قائم مقام و معاونت‌های ستاد مرکزی به جهت حل مشکلات و زمینه‌سازی آغاز سال تحصیلی جدید، هم‌فکری و گفت‌وگو پیرامون ویژند‌سازی مجموعه مدارس جامعة‌القرآن‌الکریم با هدف خلق ارزش مطلوب برای دانش‌آموزان و علاقه‌مندان معارف دینی، از جمله دیگر بخش‌های این همایش بود.

قائم مقام جامعه القرآن

همچنین در ادامه از طرح همسان‌سازی تابلوهای مدارس در راستای ایجاد نظم و زیبایی و نحوه استفاده از ظرفیت‌های درون‌سازمانی و کاهش هزینه‌ها، رونمایی شد.

روز اول این همایش اختصاص به بررسی برنامه‌های فرهنگی و آموزشی و روز دوم آن معطوف به بررسی برنامه‌های مالی، کارگزینی و انفورماتیک بود.

همایش کشوری مدیران مدارس جامعة‌القرآن‌ در قم برگزار شد + عکس

همایش کشوری مدیران مدارس جامعة‌القرآن‌الکریم طی دو روز 31 مرداد و اول شهریورماه برپا شد.

 

انتهای پیام

The post همایش کشوری مدیران مدارس جامعة‌القرآن‌ در قم برگزار شد + عکس Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment