برگزاری مسابقه تفسیر «فهم نور 2» با محوریت سوره «فتح»

مسابقه تفسیر «فهم نور2»

محمد شایق، قائم مقام اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت یزد در گفت‌وگو با ایکنا ضمن بیان این مطلب گفت: مسابقه ماهانه تفسیر فهم نور در ایام‌های مناسبتی با توجه ویژه به مفاهیم سوره‌ها و آیات آن ایام برگزار می‌شود. شماره نهم سری دوم این مسابقات به مناسبت ایام مبارک ولادت ربیع‌الاول با محوریت سوره فتح منتشر شد.

وی با اشاره به اینکه زمان این مسابقه تا 30 آبان‌ماه ادامه دارد، افزود: این مسابقه بر مبنای تفسیر نور حجت‌الاسلام و المسلمین قرائتی استخراج شده است که علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند به سامانه وب اپلیکیشن افق به Ofoghapp.ir مراجعه یا عدد 1 را به شماره 5000283114 ارسال کنند.

شایق تصریح کرد: این مسابقه از سوی اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت یزد با همکاری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار می‌شود.  

یادآور می‌شود، این مسابقه به صورت ماهیانه برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به متنی که هر ماه از هر سوره قرآن در سامانه افق گذاشته می‌شود به سؤالات پاسخ داده و در این مسابقه شرکت کنند. همچنین به 14 نفر از شرکت‌کنندگان که پاسخ صحیح را ارسال کرده باشند، جایزه نقدی 114 هزار تومانی اعطا می‌شود.

انتهای پیام

The post برگزاری مسابقه تفسیر «فهم نور 2» با محوریت سوره «فتح» Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment