برنامه‌های جنبی طرح آموزشی با حکیمان + عکس

برنامه‌های جنبی طرح آموزشی با حکیمان + عکس

به گزارش خبرنگار اعزامی ایکنا، به مازندران در حاشیه برگزاری دومین دوره طرح آموزشی ـ فرهنگی همراه با حکیمان که طی روزهای هفدهم تا بیستم مهرماه در خزرآباد ساری در جریان است، برنامه‌های جنبی مختلفی برنامه‌ریزی و اجرا شد.

از جمله این برنامه‌ها که طی دو روز اخیر اجرا شده است باید به برنامه‌های فرهنگی همچون اکران فیلم‌های سینمایی «شماره 10» و «مصلحت» اشاره کرد. 

همچنین طی ایام برگزاری این دوره، برنامه‌های تفریحی مفرح دیگری برای شرکت کنندگان تدارک دیده شد که از جمله آن باید به اجرای برنامه جنگ شادی با حضور خانواده‌های اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور اشاره کرد.

طرح همراه با حکیمان در راستای دوره‌های دانش‌افزایی و معرفت‌افزایی اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور از سال قبل برنامه‌ریزی شده و امسال شاهد اجرای دومین دوره آن بودیم. 

دومین دوره اجرای این طرح همزمان با فصل تابستان و از اول تیر تا پایان شهریورماه برنامه‌ریزی شد، در این دوره که به میزبانی استان خراسان رضوی و در شهر مشهد برگزار شد، حدود دو هزار نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور همراه با خانواده‌های خود در قالب یک برنامه سه روزه حضور یافتند.

این دوره در قالب 20 کاروان 100 نفره طراحی شده و برنامه آخرین کاروان که به اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی استان خراسان رضوی اختصاص داشت، طی روزهای هفدهم تا بیستم مهرماه به میزبانی مجتمع آموزشی ـ فرهنگی صندوق رفاه دانشجویان در خزرآباد ساری برگزار شد. 

انتهای پیام

The post برنامه‌های جنبی طرح آموزشی با حکیمان + عکس Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment