کاخ سفید، همان کاخ صهیونیست است

به گزارش ایکنا به نقل از «ایثار»؛ محفل انس با قرآن کریم با حضور معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، نماینده ولی‌فقیه در بنیاد و همچنین قاریان مطرح بین‌المللی، به میزبانی کارگروه قرآن و عترت مرکز نخبگان بنیاد شهید و امور ایثارگران امروز سه‌شنبه، دوم آبان ماه برگزار شد.

در ابتدای این محفل معنوی و نورانی که با حضور سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، معاون رییس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، حجت‌الاسلام والمسلمین سید رمضان موسوی مقدم، نماینده ولی‌فقیه در بنیاد و همچنین کارکنان این نهاد مقدس برگزار شد، قاریان مطرح بین‌المللی به تلاوت آیاتی از قرآن کریم در خصوص مشکلات به وجود آمده برای مردم بی‌گناه فلسطین و آیاتی در خصوص قوم بنی‌اسرائیل(سوره اسرا) پرداختند.

وظیفه امروز همه ما دفاع از قبله نخست مسلمانان است

خالد القدومی، نماینده جنبش حماس در تهران با حضور در این مراسم و تشکر از اقدامات ایران جهت حمایت از مردم مظلوم غزه گفت: قرآن برای ما مسلمانان همانند راهنماست و قاریان محترم با صدای دلنشین خود نیز در این مراسم ما را به فیض رساندند.

قدومی با اشاره به اینکه موفقیت‌های به دست آمده به دلیل استقامتی است که داریم، اظهار کرد: یهودیان به همراهی و پشتیبانی انگلیس حدود 70 سال است که کشور ما را غصب کرده‌اند و وظیفه ما این است که از قبله اول مسلمانان دفاع کنیم.

نماینده جنبش حماس در تهران با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی با چراغ سبز آمریکا و جهانیان قساوت و بی‌رحمی را شروع کرد، تأکید کرد: بایدن، رئیس‌ جمهور آمریکا چند روز گذشته ضمن حضور در سرزمین‌های اشغالی اعلام کرد که من یهودی هستم و برای دفاع از اسرائیل اینجا آمدم، لذا به فرموده حضرت آیت‌الله خامنه‌ای «مسئله فلسطین، مسئله جهان اسلام است».

قدومی ادامه داد: آمریکا و کشورهای اروپایی ضمن بیانیه‌ای اعلام کردند که ما حامی اسرائیل هستیم، کاخ سفید هم که همان کاخ صهیونیست است و آنقدر در آن دروغ گفته می‌شود که صدای خودشان هم درآمده است.

القدومی ادامه داد: امروز شاهدیم با وجود وضعیت بحرانی و انسانی، گذرگاه رفح باز نشده و با فشارهای بین‌المللی 20 کامیون وارد شده که به هیچ وجه پاسخگوی نیاز آنان نیست.

نماینده جنبش حماس در تهران با اشاره به اینکه طبق قوانین بین‌المللی باید گذرگاه‌ها برای امداد باز شوند، خاطرنشان کرد: صهیونیست‌ها به هیچکدام از این قوانین پایبند نیستند و نشان می‌دهد که این دشمن فقط زبان جنگ را می‌فهمد و امیدواریم طوفان الاقصی که امروز آغاز شده، به بهار پیروزی تبدیل شود.

انتهای پیام

The post کاخ سفید، همان کاخ صهیونیست است Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment