آغاز داوری مرحله کشوری مسابقات سراسری قرآن

آغاز داوری مرحله کشوری مسابقات سراسری قرآن

به گزارش ایکنا، داوری مرحله مقدماتیِ مرحله کشوری چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از صبح امروز 10 آبان‌‌ماه در دو گروه بانوان و آقایان در سازمان اوقاف و امور خیریه آغاز شده است. این مرحله به صورت پخش ویدئویی اجرای شرکت‌کنندگان برای گروه داوری برگزار می‌شود.

پیش از آغاز این مرحله، راه‌یافتگان به مرحله کشوری چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم نیمه دوم مهرماه با حضور در ادارات کل اوقاف و امور خیریه استان خود، نسبت به ضبط تلاوت با حضور ناظران کشوری، اقدام کرده‌اند. 

در ادامه این مرحله از مسابقات، آثار ضبط شده با حضور داوران ملی و بین‌المللی به صورت متمرکز در سازمان اوقاف و امور خیریه و مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف ارزیابی می‌شود تا افراد راه‌یافته به مرحله نهاییِ مرحله کشوری مسابقات که به صورت حضوری و به میزبانی استان خراسان شمالی برگزار می‌شود، مشخص شوند. 

براساس اعلام مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در مرحله مقدماتیِ مرحله کشوری مسابقات سراسری قرآن مجموعاً ۸۰۶ نفر در رشته‌های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ کل قرآن، حفظ ۲۰ جزء، دعاخوانی، اذان(ویژه آقایان) و مدیحه‌سرایی و همخوانی قرآن کریم حضور دارند. 

این مرحله از مسابقات در بخش آقایان تا روز 19 آبان‌ماه و در بخش بانوان تا روز 17 این ماه در جریان خواهد بود. 

انتهای پیام

The post آغاز داوری مرحله کشوری مسابقات سراسری قرآن Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment