برگزاری دوره قرآنی «حرفه‌ای شو» ویژه مربیان پیش‌دبستانی تهران

دوره تخصصی تربیت مربی «حرفه‌ای شو» از سوی مؤسسه قرآن  وعترت امام رضا(ع) تهران

به گزارش ایکنا، دوره تربیت مربی تخصصی «حرفه‌ای شو» ویژه مربیان پیش‌دبستانی و ابتدایی تهران با تدریس مهدی فاضلی، مدیر مؤسسه قرآنی ریحانة‌النبی(ص) شهرری و کارشناس تکنولوژی آموزشی و ارشد روان‌شناسی و دارنده رتبه اول جشنواره ملی شیوه‌های نوین آموزش قرآن و نماز در مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت امام رضا(ع) تهران در حال برگزاری است.

این دوره که تا 10 آبان‌ماه  ادامه دارد، در دو سطح مقدماتی «پیش‌دبستانی حرفه‌ای شو» و در سطح تکمیلی «تربیت یک دقیقه‌ای» انجام می‌شود که طی آن مربیان و آموزگاران الفبا، حفظ قرآن و روخوانی قرآن را با روش بازی و شعر و استفاده از ابزارهای کمک آموزشی فرا می‌گیرند و می‌توانند با به کارگیری خلاقیت در تدریس و بالا بردن حسن اعتماد، دانش‌آموزان را به فراگیری قرآن علاقه‌مندتر کنند.

یادآور می‌شود، مؤسسه قرآن و عترت امام رضا(ع) تهران با مدیریت مؤمنه عربی اداره می‌شود که قریب 9 سالست که دوره تربیت مربی و آموزشی را با تدریس مهدی فاضلی برگزار می‌کند. همچنین از ديگر برنامه‌های تخصصی قرآنی مؤسسه می‌توان به برگزاری دوره‌های تخصصی حفظ، تجوید و تدبر، دوره‌های تخصصی تربيتی ويژه نوجوانان، کارگاه‌های مشاوره خانواده اشاره کرد.

دوره تخصصی تربیت مربی «حرفه‌ای شو» از سوی مؤسسه قرآن  وعترت امام رضا(ع) تهران

والدین و مربیان علاقه‌مند برای حضور در این دوره می‌توانند به مؤسسه واقع در ميدان ابوذر(فلاح)، ميدان گلچين، كوچه احسانی مراجعه کنند یا با شماره‌های ٠٢١٥٥٧٩٢١٧٩-٠٢١٥٥٧٩٢١٨٩ تماس بگیرند. همچنین پایگاه اینترنتی مؤسسه به نشانی https://etrat8.ir قرار دارد.

دوره تخصصی تربیت مربی «حرفه‌ای شو» از سوی مؤسسه قرآن  وعترت امام رضا(ع) تهران

انتهای پیام

The post برگزاری دوره قرآنی «حرفه‌ای شو» ویژه مربیان پیش‌دبستانی تهران Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment