تمدید ثبت‌نام هشتمین مسابقات قرآن بین مراکز درمانی تهران + آئین‌نامه

هشتمین دوره مسابقات قرآن و نهج‌البلاغه بین بیمارستان‌ها و مراکز درمانی تهران

حجت‌الاسلام محمودرضا ذکاوت، دبیر هشتمین دوره مسابقات قرآن و نهج‌البلاغه بین بیمارستان‌ها و مراکز درمانی تهران در گفت‌وگو با ایکنا با اشاره به استقبال کادر درمان تهران از بیش از 50 بیمارستان دولتی، خصوصی و نیروهای مسلح و … گفت: به دلیل درخواست‌های ارسال شده به دبیرخانه، زمان ثبت‌نام تا 15 آبان‌ماه تمدید شد.

وی با اشاره به اینکه بیشترین شرکت‌کنندگان در رشته‌های تفسیر، حفظ و قرائت ترتیل نام‌نویسی کرده‌اند، بیان کرد: کادر درمان تهران شاغل به صورت رسمی، پیمانی و قراردادی و شرکتی در دانشگاه علوم پزشکی و مراکز درمانی و بیمارستان‌های شهرداری‌‌ها، نیروهای مسلح، صدا و سیما و وزارت نفت و قوه‌ قضائیه می‌توانند برای ثبت‌نام به تارنمای بیمارستان خاتم‌الانبیا(ص) به نشانی https://khatamhospital.org مراجعه کنند.

ذکاوت ادامه داد: مرحله مقدماتی تمامی رشته‌ها به صورت غیر حضوری انجام می‌شود و مرتلان تا 15 آبان‌ماه فرصت دارند آیات 18 تا 22 سوره مبارکه مؤمنون را در فرمت مشخص شده در آئین‌نامه این دوره از مسابقات ضبط و از طریق ایتا به شماره 09912380163 ارسال کنند. مرحله مقدماتی رشته حفظ با محوریت سوره‌های نبأ و نازعات اول آذرماه به صورت آنلاین برگزار خواهد شد و مرحله نهایی رقابت‌ها با حضور منتخبان هر رشته همراه با اختتامیه 10دی‌ماه همزمان با سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی برگزار خواهد شد.

آیین‌نامه هشتمین دوره مسابقات قرآن و نهج‌البلاغه بین بیمارستان‌ها و مراکز درمانی تهران

وی تأکید کرد: این دوره از مسابقات یاواره شهدای مدافع سلامت است، لذا در آیین اختتامیه این دوره از مسابقات از 12 خانواده مدافع شهید سلامت تهران تجلیل خواهد شد.

انتهای پیام

The post تمدید ثبت‌نام هشتمین مسابقات قرآن بین مراکز درمانی تهران + آئین‌نامه Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment