فراخوان جذب گروه هم‌خوانی دختران امامزاده حسن(ع)

گروه سرود و هم‌خوانی امامزاده حسن(ع)

زهرا آجرلو، مسئول دارالقرآن امامزاده حسن(ع) در گفت‌وگو با ایکنا ضمن بیان این مطلب گفت: گروه سرود و هم‌خوانی دختران این امامزاده از میان دختران رده سنی 8 تا 11 سال، عضو جدید جذب می‌کند.

وی با اشاره به اینکه اعضای این گروه 31 نفر است و تاکنون اجراهایی در مناسبت‌هایی چون رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت حضرت امام رضا(ع) و در زمینه همبستگی و همدردی با نوجوانان و کودکان فلسطین داشته است، ادامه داد: دختران علاقه‌مند برای ثبت‌نام در گروه همخوانی دارالقرآن می‌توانند از طریق پیام‌رسان ایتا به نشانی  darolqoran_emamzadehhasan@ پیام ارسال کنند یا همه روزه از ساعت ۸ تا ۱۶ با شماره‌های 56072039 و 09364878158 تماس بگیرند.

آجرلو با تأکید بر اینکه دارا بودن تسلط به تلاوت قرآن از جمله شرایط عضویت در این گروه است، اضافه کرد: دختران نوجوان و جوان علاقه‌مند به عضویت در گروه ضمن آزمایش توانمندی صدا با مهارت‌های صداسازی، تکنیک‌ها‌ی آوازی و نکات فنی مربوط به آهنگسازی تحت نظارت استادی متخصص آشنا خواهند شد.

گروه سرود و هم‌خوانی امامزاده حسن(ع)

وی همچنین از برگزاری کلاس‌ها سبک زندگی اسلامی (ایران جوان بمان) با محوریت مهارت‌های ده‌گانه زندگی، ازدواج و تحکیم خانواده، تربیت فرزند و جوانی جمعیت خبر داد.

گروه سرود و هم‌خوانی امامزاده حسن(ع)

گروه هم‌خوانی دختران امامزاده حسن(ع)

انتهای پیام

The post فراخوان جذب گروه هم‌خوانی دختران امامزاده حسن(ع) Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment