توزیع 5 هزار بسته لوازم‌التحریر از سوی مؤسسه فجرآفرین زاهدان

لوازم‌التحریر

سیدمهدی پورموسوی، مدیر مؤسسه قرآنی فجرآفرین زاهدان در گفت‌وگو با ایکنا ضمن بیان این مطلب گفت: با همراهی مجمع خیرین استان اصفهان، پنج هزار بسته لوازم‌التحریر تهیه و میان قرآنیان خردسالان حافظ قرآن کم برخوردار استان توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه تهیه و توزیع این بسته‌ها با حمایت خیرین و مرکز نیکوکاری فجرآفرین در سطح استان از ابتدای سال تحصیلی تا کنون انجام شد، اظهار کرد: مرکز خیریه و نیکوکاری مؤسسه جزو نخستین مراکز تخصصی نیکوکاری ـ قرآنی است که سابقه فعالیت آن به بیش از سه سال می‌رسد و دارای مجوز از کمیته امداد امام خمینی(ره) است.  

پورموسوی با اشاره به خبر دیگری از مؤسسه، اضافه کرد: برای 25 نفر از حافظان قبول شده در آزمون‌های اعطای مدرک حفظ عمومی به حافظان قرآن در رشته‌های حفظ 1، 5، 7 ، 15 و 20 جزء گواهینامه از سوی تبلیغات اسلامی صادر شده است. همچنین مرحله جدید ثبت‌نام از حافظان علاقه‌مند از 1 تا 25 جزء برای آزمون اعطای مدرک حفظ عمومی درحال انجام است.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات از دوره‌های مؤسسه می‌توانند با شماره ۰۹۱۵۸۳۷۰۵۴۱ تماس بگیرند. همچنین مؤسسه قرآنی ـ فرهنگی فجرآفرین در زاهدان، بلوار بزرگمهر، انتهای بزرگمهر ۲۶ واقع شده است.

انتهای پیام

The post توزیع 5 هزار بسته لوازم‌التحریر از سوی مؤسسه فجرآفرین زاهدان Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment