موافقت با تأسیس هشت موسسه قرآنی

موافقت با تأسیس 8 موسسه قرآنی

به گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی و اطلا‌ع‌رسانی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، پنجاه و هشتمین جلسه هیئت رسیدگی به امور مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت روز گذشته در محل معاونت قرآنی وزارت ارشاد برگزار شد. 

در این جلسه و بر اساس بررسی‌های اعضای هیئت رسیدگی به امور موسسات قرآنی با تقاضای تأسیس هشت موسسه فرهنگی قرآن و عترت موافقت شد. این موسسات از استان‌های کرمانشاه، اصفهان، کرمان، البرز، لرستان، آذربایجان غربی و اردبیل هستند. 

در این جلسه ابراهیم کرمانی‌نژاد، مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، آموزش و توسعه مشارکت‌ها معاونت قرآنی وزارت ارشاد؛ محمدمهدی عزیززاده، قائم مقام معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد؛ محمد انجم‌شعاع، مدیرعامل اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت؛ مهدی محمدی، دبیر هیات رسیدگی به امور مراکز فرهنگی وزارت ارشاد؛ حسین سلیمانی، مدیرکل کمیسیون توسعه فعالیت‌های تبلیغی و ترویجی قرآن؛ حامد منیری، مدیر کل دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآنی وزارت ارشاد؛ حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی شجاع، مدیرکل ارتباطات و هماهنگی معاونت قرآنی وزارت ارشاد؛ سیدسعید سرسرابی از مدیران حوزه قرآن و حامد حسین‌زاده، معاون مدیرکل معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حضور داشتند.

موافقت با تأسیس 8 موسسه قرآنی

انتهای پیام

The post موافقت با تأسیس هشت موسسه قرآنی Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment