فعالیت پاتوق «نوکاو» در ایتا تحت نظارت مؤسسه اسوه تهران

پاتوق «نوکاو»

زهرا بادی، مدیر مؤسسه قرآنی ـ فرهنگی اسوه تهران در گفت‌وگو با ایکنا با اشاره به فعالیت کانال آموزشی رایگان «نوکاو»، گفت: آموزش‌های این کانال به صورت رایگان و ویژه عموم علاقه‌مندان به فراگیری مهارت‌های قرآنی در زمینه صحیح‌خوانی قرآن، تجوید، آشنایی با احکام کاربردی، آشنایی با تکنیک‌های اصولی حفظ قرآن و بارگذاری کلیپ‌های آموزشی از اساتیدی ملی و بین‌المللی چون محمدمهدی بحرالعلوم، مسعود وکیل، محمدرضا ستوده و بهروز یاریگل، آشنایی با مهارت‌های هنری و فرهنگی چون قلاب‌بافی، خیاطی، رزین و مکرومه‌بافی و حوزه تربیتی است.

وی با اشاره به اینکه پاتوق نوکاو در ایتا با نشانی nokaveduir فعالیت می‌کند، اظهار کرد: از دیگر محتوای این کانال می‌توان به حوزه تغذیه سالم در اسلام با محوریت آموزش پخت غذاهای سالم، دیدگاه‌های آموزشی در زمینه رابطه مثبت‌اندیشی و سلامت روان، زندگی  سالم خانوده از دیدگاه اسلام و … اشاره کرد.

بادی با اشاره به سایر برنامه‌های مؤسسه، اضافه کرد: همچنین جلسه شرح و تفسیر نامه‌ها و کلمات قصار نهج‌البلاغه، آموزش احکام بانوان، اصول اخلاق‌مداری در زندگی فردی و اجتماعی روزهای سه‌شنبه، ساعت 15 با جمعیتی قریب به 40 نفر از بانوان در مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت اسوه تهران برگزار می‌شود.

یادآور می‌شود، مؤسسه اسوه تهران در خیابان کارگر جنوبی، پایین‌تر از چهارراه لشگر، روبروی دانشگاه علامه، کوچه شهید علی غیاثوند فیصری، بن‌بست آریا، پلاک ۶ قرار دارد. علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر از سایر دوره‌های مؤسسه می‌توانند با شماره 55390120 تماس بگیرند.

انتهای پیام

The post فعالیت پاتوق «نوکاو» در ایتا تحت نظارت مؤسسه اسوه تهران Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment