پیشتازی بانوان در هشتمین مسابقات قرآن بین مراکز درمانی تهران

مسابقات قرآن كريم بين بيمارستان‌ها و مراكز درمانی تهران

حجت‌الاسلام محمودرضا ذکاوت، دبیر هشتمین دوره مسابقات قرآن و نهج‌البلاغه بین بیمارستان‌ها و مراکز درمانی تهران در گفت‌وگو با ایکنا درباره میزان استقبال ثبت‌نام‌شدگان گفت: با توجه به اتمام زمان ثبت‌نام در نیمه آبان‌ماه و براساس تحلیل آماری انجام شده، 59 درصد بانوان و 41 درصد آقایان شاغل به صورت رسمی، پیمانی و قراردادی و شرکتی در دانشگاه علوم پزشکی و مراکز درمانی و بیمارستان‌های شهرداری‌‌ها، نیروهای مسلح، صدا و سیما و وزارت نفت و قوه‌ قضائیه در این دوره از مسابقات نام‌نویسی کرده‌اند.

وی ادامه داد: بیشترین آمار ثبت‌نام‌کنندگان با 57 درصد متعلق به رشته تفسیر سوره‌های نبأ و نازعات (براساس تفسیر نور حجت‌الاسلام قرائتی) است. سپس تعداد ثبت‌نام‌کنندگان مرتلان با 22 درصد در رشته ترتیل سوره‌های مؤمنون و حافظان با 21 درصد در رشته حفظ سوره‌های نبأ و نازعات، در جایگاه دوم و سوم قرار دارند.

ذکاوت با اشاره به اینکه مسابقات فوق یادواره شهدای مدافع سلامت شهر تهران برگزار خواهد شد، تأکید کرد: مرحله نهایی این مسابقات در ایام سالروز شهادت حاج قاسم سلیمان، 10 دی‌ماه از ساعت ۸ تا ۱۲ به صورت حضوری در سالن اجتماعات بیمارستان خاتم‌الانبیا(ص) برگزار می‌شود.

انتهای پیام

The post پیشتازی بانوان در هشتمین مسابقات قرآن بین مراکز درمانی تهران Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment