لزوم ارائه روش‌های ساده تدریس قرآن برای همه اقشار

لزوم ارائه روش‌های ساده تدریس قرآن برای همه اقشاربه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ در سفر مدیران ارشد معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مشهد، در جلساتی جداگانه پای صحبت‌های مدیران و مربیان مؤسسات قرآنی خراسان رضوی نشستند و ضمن گفت‌وگو و تبادل نظر روش‌های مختلف تدریس قرآن کریم به صورت عمومی و تخصصی مورد بررسی قرار گرفت.

کرمانی‌نژاد، مدیرکل آموزش و توسعه مشارکت‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تأکید بر ارائه روش‌های تدریس قرآن به صورت ساده برای همه اقشار جامعه گفت: طرح آموزشی بشری به عنوان دوره تربیت مربی آموزش نوین قرآن کریم توانسته است پس از ۲۲ سال سابقه ۱۰ هزار مربی و بیش از ۲۲ هزار متربی تربیت کند.

در پایان نیز از حسن فریبرز راد، کارشناس قرآن و عترت خراسان رضوی به خاطر تلاش برای ساماندهی مؤسسات قرآن و عترت استان، با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.

در این نشست حجت‌الاسلام والمسلمین شجاع، مدیرکل هماهنگی و ارتباطات و حامد منیری، مدیرکل فعالیت‌های تبلیغی ـ ترویجی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حضور داشتند.

به گزارش ایکنا، شصت و دومین دوره طرح قرآنی تربیت مربی بشری با همکاری مؤسسه قرآن و عترت صراط در تاریخ ۱۸ و ۱۹ آبان‌ماه به میزبانی خراسان رضوی برپا شد.طرح قرآنی بشری با هدف ایجاد انس با قرآن و مبتنی بر آموزش ساده قرائت صحیح کلام الله مجید در سراسر کشور برگزار می‌شود.

انتهای پیام

The post لزوم ارائه روش‌های ساده تدریس قرآن برای همه اقشار Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment