ثبت‌نام تکمیل ظرفیت پیش‌دبستانی آوای ملکوت برای سال تحصیلی جدید

قرآن و خردسالان

عماد ناصری، مدیر مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت آوای ملکوت میناب در گفت‌وگو با ایکنا، ضمن بیان این مطلب گفت: ثبت‌نام تکمیل ظرفیت مهد و پیش‌دبستانی آوای ملکوت برای سال تحصیلی 1402-1403 اغاز شد.

وی اظهار کرد: والدین دارای دختران و پسران در گروه سنی 4 تا 6 سال می‌توانند برای ثبت‌نام با شماره‌های ۰۷۶۴۲۲۲۲۶۸۸ و ۰۹۳۰۳۸۳۶۵۲۹ تماس بگیرند یا به صورت حضوری به مهد و پیش‌دبستانی واقع در میناب، خیابان معلم، جنب اداره اوقاف و امور خیریه مراحعه کنند.

ناصری ادامه داد: آموزش الفبای قرآنی و فارسی، آشنایی با صامت‌ها و مصوت‌ها، آشنایی با مفاهیم دینی و موضوعات قرآنی مناسب سن آنها، بیان داستان‌های قرآنی، آشنایی با مفاهیم اولیه زندگی فردی و اجتماعی، خلاقیت و کار با قیچی و کاغذ و تقویت مهارت‌های فکری و هوش‌های چندگانه، آشنایی با واحدکارهای مشاغل، فصول و … با بکارگیری شیوه‌های نوین از جمله محوریت‌های آموزشی و فعالیت‌های خردسالان طی سال تحصیلی خواهد بود.

وی بیان کرد: همچنین طی سال تحصیلی کارگاه‌های مادر و کودک و ارتباط مؤثر با فرزندان با دعوت از کارشناسان عرصه کودک و جلسات اولیا و مربیان به منظور ارائه گزارش از فعالیت‌های فرزندان به والدین به صورت منظم برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

The post ثبت‌نام تکمیل ظرفیت پیش‌دبستانی آوای ملکوت برای سال تحصیلی جدید Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment