آغاز مرحله دانشگاهی مسابقات مناظره دانشجویان دانشگاه تهران

مسابقات مناظره دانشجویانبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی تهران، دوازدهمین دوره مسابقات ملی مناظرات دانشجویان ایران ویژه دانشجویان دانشگاه تهران طی روزهای 14 تا 16 بهمن‌ماه در سالن شهید ترکاشوند، مرکز فرهنگی زنده‌یاد سعید آشتیانی واقع در دانشگاه تهران پردیس مرکزی، ضلع جنوبی ساختمان دانشکدگان فنی برگزار می‌شود.

گسترش طرح کارآموزی در دانشگاه‌ها، می‌تواند بیکاری در ایران را کاهش دهد؟ مشکل عدم رشد گفت‌وگو در کشور بیشتر ناشی از مشکلات اجتماعی – فرهنگی است. رسانه‌های پیشرفته یکی از ابزارهای تهاجم فرهنگی است. با سیاست خودکفایی در محصولات کشاورزی نمی‌توان به امنیت غذایی دست پیدا کرد و … از جمله گزاره‌هایی هستند که گروه‌های دانشجویی در موضع موافق و مخالف با یکدیگر مناظره می‌کنند.

دانشجویان در روزهای شنبه، ۱۴ بهمن‌ماه از ساعت ۱۳ تا ۱۷، یکشنبه، ۱۵ بهمن‌ماه از ساعت ۹ تا ۱۸ و دوشنبه، ۱۶ بهمن‌ماه از ساعت ۹ تا ۱۷ در دو تیم مخالف و موافق با یکدیگر رقابت می‌کنند. 

جوایز تعیین‌شده برای گروه‌های برگزیده در این دوره از مسابقات شامل گروه اول ۶۰ میلیون ریال، گروه دوم ۴۰ میلیون ریال و گروه سوم ۲۰ میلیون ریال است.

دانشجویان علاقه‌مند این رویداد فرهنگی می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر در پیام‌رسان‌های ایتا و تلگرام به شناسه FarhangiJUT@ پیام دهند. حضور برای عموم دانشجویان آزاد است.

مسابقات ملی مناظره دانشجویان هر سال با هدف تقویت و پرورش روحیه حق و حق‌طلبی و فرهنگ گفت‌وگوی سازنده، تولید علم و اندیشه و ارائه مطالب علمی جذاب برای دانشجویان توسط سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی برگزار می‌شود.

سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی و معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی تهران این دوره از مسابقات را با همکاری و مشارکت دانشگاه تهران ویژه دانشجویان این دانشگاه برگزار می‌کند.

انتهای پیام

The post آغاز مرحله دانشگاهی مسابقات مناظره دانشجویان دانشگاه تهران Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment