وزارت بهداشت موظف به ایجاد 4 سرویس جدید برای بیماران شد

با مصوبه کارگروه تعامل‌پذیری دولت الکترونیک

مرکز ملی فضای مجازیبه گزارش ایکنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز ملی فضای مجازی، نشست کارگروه تعامل‌پذیری دولت الکترونیک با حضور نمایندگان دستگاه‌های مختلف در مرکز ملی فضای مجازی برگزار شد.

براساس مصوبه کارگروه تعامل‌پذیری دولت الکترونیکی، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی موظف شد که سرویس استعلامی نشاندار برای بیماران سرطانی (سرطان‌های روده بزرگ و سرویکس) برای تسهیل در غربال‌گری آنها ایجاد کرده و در اختیار سازمان تأمین اجتماعی قرار دهد.

همچنین، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مأمور شده تا سرویس استعلام مراکز درمانی با ورودی شماره پرونده را براساس درخواست سازمان تأمین اجتماعی برای دسترسی به اطلاعات مراکز درمانی ایجاد کند.

درمورد ساماندهی محاسبه سهم بیمه پایه نیز وزارت بهداشت موظف شده تا سرویس استعلام اعضای هیئت علمی را ایجاد و در نهایت به سازمان تأمین اجتماعی جهت بهره برداری ارائه دهد.

براساس مصوبه این کارگروه تعامل‌پذیری دولت الکترونیکی، وزارت بهداشت همچنین، برای تسهیل در ارائه پاسخ تست اعتیاد به مردم، سرویس استعلام تست اعتیاد را ایجاد خواهد کرد که در خروجی آن جواب آزمایش قرار می‌گیرد.

انتهای پیام

The post وزارت بهداشت موظف به ایجاد 4 سرویس جدید برای بیماران شد Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment