پژوهشگاه رویان میزبان پنجمین کنفرانس بین‌المللی سرطان

پژوهشگاه رویان میزبان پنجمین کنفرانس بین‌المللی سرطانبه گزارش ایکنا، «پنجمین کنفرانس بین‌المللی سرطان: از آزمایشگاه تا بالین» با حضور محمدحسین متالهی اردکانی، دبیر ستاد توسعه زیست‌فناوری و پزشکی معاونت علمی ریاست‌جمهوری، علی صادقی‌تبار، رئیس پژوهشکده ابن‌سینا، پروفسور سیدجواد مولا، استاد برجسته کشور، سامان حسین‌خانی، رئیس کمیته علمی المپیاد زیست‌شناسی کشور و عضو اصلی کمیته المپیاد جهانی زیست‌شناسی و برخی از متخصصان شاخص در حوزه سرطان‌شناسی و درمان سرطان، طی روزهای  25 و 26 بهمن‌ماه از ساعت 8:30 تا 17 در سالن همایش‌های ­پژوهشگاه رویان تهران برگزار می‌شود.

محورهای اصلی این کنفرانس شامل: «ژن و سلول درمانی سرطان»، «ایمنی‌درمانی هدفمند برای سرطان»، «ویروس‌درمانی سرطان»، «تشخیص سرطان و زیست‌حسگرها»، «درمان سرطان مبتنی بر الیگونوکلئوتیدها»، «پزشکی فردمحور سرطان» و «اخلاق و مقررات در تحقیقات سرطان» است.

در حاشیه این کنفرانس نیز به معرفی تازه‌ترین یافته‌های پژوهشی در حوزه تشخیص، سلول‌درمانی، و ژن‌درمانی سرطان در ایران و جهان پرداخته می‌شود.

ارائه محصولات و دستاوردهای دانش‌بنیان برخی از شرکت‌های زیست‌فناوری کشور در غرفه‌های جنب کنفرانس، بخش دیگری از برنامه این همایش دو روزه است.

انتهای پیام

The post پژوهشگاه رویان میزبان پنجمین کنفرانس بین‌المللی سرطان Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment