بچه‌های رستا «امید به آینده در دفاع مقدس» را بررسی می‌کنند

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای رسانه، این فرهنگسرا در ادامه برگزاری سلسله نشست‌های نوجوانانه «بچه‌های رستا» پنجمین جلسه از آن را با موضوع «امید به آینده در دفاع مقدس» برگزار می‌کند و در این قالب میزبان جمع زیادی از نوجوانان خواهد شد.

«بچه‌های رستا» برنامه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ویژه نوجوانان است که به منظور ایجاد بستری سالم و امن برای گفت‌وگوی نوجوانان فراهم شده است. این برنامه در فرهنگسراهای منتخب شهر تهران اجرا شده و فرهنگسرای رسانه یکی از پایگاه‌های اصلی برگزاری آن است. نوجوانان در قالب این برنامه فرصتی پیدا می‌کنند تا در جلسه‌ای با حضور هم سن و سالان خود به گفت‌وگو با یکدیگر پرداخته و دغدغه و مشکلات خود را بیان کنند.

«فردا ساختنی است» شعار این برنامه است. کارشناس پنجمین نشست این دوره از نشست‌های بچه‌های رستا زهرا سادات حمیدین دانش آموخته مقطع دکترای علوم شناختی و برگزیده انجمن علوم اعصاب ایران است. این نشست با موضوع امید به آینده در دفاع مقدس در کنار جمعی از نوجوانان روز دوشنبه، 10 مهرماه ساعت17 برگزار می‌شود.

نوجوانان علاقه‌مند برای شرکت در این جلسه می‌توانند به نشانی خیابان پاسداران، خیابان گل‌نبی، خیابان ناطق نوری، میدان قبا حضور پیدا کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 26701482 تماس گیرند.

انتهای پیام

The post بچه‌های رستا «امید به آینده در دفاع مقدس» را بررسی می‌کنند Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment