تولید بیش از ۱۰ نوع کتاب توسط سازمان عقیدتی، سیاسی انتظامی

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی انتظامی، سردار سرتیپ دوم، پاسدار محمد بهرامی، معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی کشور در مراسم رونمایی از کتب تدوین شده سازمان عقیدتی، سیاسی انتظامی و اختتامیه جشنواره شعر عاشقان بی‌ادعا گفت: سازمان عقیدتی، سیاسی با سرعت فزاینده‌ای در حال رشد و تعالی قرار دارد و به اثر بخشی مطلوبی از اجرای برنامه‌های فرهنگی خود رسیده  و ترویج ارزش‌های اسلامی را به عنوان یکی از برنامه‌های ویژه در دستور کار خود قرار داده است. این سازمان  با برنامه‌ریزی دقیق و منظم، به تدوین و انتشار کتب، مقالات و منابع آموزشی می‌پردازد.

وی ادامه داد: این فعالیت‌ها به منظور تقویت دانش و درک عمیق افراد درباره ارزش‌ها، مبانی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است  که به تربیت نیروهای مؤثر و اثرگذار و انقلابی کمک می‌کند. سازمان عقیدتی، سیاسی علاوه بر آموزش در حوزه رسانه و فضای مجازی و همچنین تربیتی و بصیرتی خانواده‌ها فعالیت‌ها و اقدامات اثر بخشی را رقم زده است.

بهرامی افزود: سردار رادان در جلسه‌ای درباره دستاوردهای سازمان عقیدتی، سیاسی تأکید داشتند هرکس دستاوردها و اقدامات عقیدتی سیاسی را نبیند، مثل آن است که پشت به آفتاب کرده است.

وی اظهار کرد: بیش از ۱۰ نوع کتاب در حوزه‌های مختلف در سال ۱۴۰۲  تدوین و تولید شده است که از جمله آن کتاب مجموعه بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با قاریان و حافظان قرآن کریم، عاشقان بی‌ادعا، مهار تورم رشد تولید، شاخص انقلاب، کاربرد نظریه‌های ارتباط جمعی در رسانه‌های معاند نقش سواد رسانه‌ای در برابر تروریسم رسانه‌ای، چشمه معرفت، تحلیلی بر جنگ نرم دشمن با ابزار بی‌حجابی، اصول و مبانی جهاد تبیین با تمرکز بر بیانیه گام دوم انقلاب و مروری بر زندگینامه شهدای روحانی انتظامی بوده است.

وی افزود: جشنواره شعر عاشقان بی‌ادعا که سومین جشنواره با موضوع شعر است ،بعد از تجربه‌های موفق جشنواره‌هایی مثل شعر تحریم بی‌اثر و شعر ولایی برگزار شده که در این دوره از جشنواره تعداد 744 اثر به دبیرخانه جشنواره واصل و در دو مرحله ارزیابی داوران، تعداد ۳۰ اثر برگزیده شده است و جوایزی به آن‌ها اهدا خواهد شد.

بهرامی تصریح کرد: ما توانستیم با استفاده از ظرفیت فرهیختگان فرهنگی مجموعه انتظامی به این مهم دست بیابیم. ما افراد فرهیخته و نخبه فراوانی در مجموعه انتظامی داریم و آثار ارائه شده در جشنواره از سطح بالایی از حیث محتوا برخوردار است. جناب ناصحی که شعرشان در جشنواره حائز رتبه شد، در محضر مقام معظم رهبری توفیق شعرخوانی را داشته‌اند.

انتهای پیام

The post تولید بیش از ۱۰ نوع کتاب توسط سازمان عقیدتی، سیاسی انتظامی Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment